Parný čistič Rovus Nano plus biely/zelený

Odporúčame
Výrobca: Rovus , Kategória: Parné čističe
Kód tovaru: STM110067484

Príkon: 1100 W
Dĺžka kábla: 6 m
Integrovaná ručná jednotka: Nie
Typ: parný čistič
Značky: Rovus

Zistiť dostupnosť

Rovus Nano plus


Využite silu prehriatej nano pary na čistenie vášho domova bez drahých alebo škodlivých chemikálií len obyčajnou vodou z vodovodu. S parným čističom Rovus Nano Plus upracete všetky tvrdé podlahy, koberce aj textílie. Nano para zabije až 99,9 % škodlivých baktérií a vírusov vo vašej domácnosti, ktorá tak zostane čistá a bezpečná pre všetkých členov rodiny.


Upratovanie pomocou nano pary


Čistič je vybavený 400 ml nádržou na vodu, vďaka ktorej môžete upratovať až 27 minút vkuse. Použiť ho môžete na všetkých typoch povrchov, ktoré sú odolné až do 120 °C. Tento parný čistič má parnú komoru, ktorá inteligentne riadi teplotu, tlak a rýchlosť ohriatej vody, takže molekuly do seba narážajú, kým nezväčšia veľkosť. Tieto ultra malé molekuly potom môžu preniknúť hlbšie do povrchov, v ktorých zabijú všetky baktérie, vírusy a mikróby, ktoré môžu byť zdraviu škodlivé. Jednotlivé povrchy potom rýchlejšie uschnú a zostanú bez šmúh, vyčistené a bezpečné. Pri čistení použijete iba vodu, žiadne chemické látky nie sú potrebné, vaša domácnosť tak zostane prirodzene čistá a bez zbytočných chemikálií, ktoré môžu mať negatívny vplyv na vaše zdravie. To ocenia aj alergici či astmatici. Čistič je vybavený 2 prateľnými návlekmi z mikrovlákna.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • 400 ml nádržka na vodu na 27-minútové čistenie
  • Nano para zabije až 99,9 % baktérií a vírusov
  • Čistenie iba pomocou vodnej pary bez chemikálií
  • Špeciálne prateľné návleky z mikrovlákna

Hĺbkové čistenie pomocou pary, s ktorou zničíte až 99,9% všetkých baktérií vo vašej domácnosti.

 


Hĺbkové čistenie


Čistič Rovus Nano Plus je ideálnym spoločníkom na prácu vo vašom dome. Po stlačení tlačidla môžete rýchlo a ľahko poskytnúť vašej rodine čistejšie a bezpečnejšie prostredie pomocou obyčajnej vody. Prístroj je vhodný na čistenie podláh aj kobercov, matracov alebo iných plôch s textilnými povrchmi, ktoré odolávajú vysokému teplu.


 


  


Veľký výkon s menšou námahou


Tento parný čistič má parnú komoru, ktorá inteligentne riadi teplotu, tlak a rýchlosť ohriatej vody, takže molekuly do seba narážajú, kým nezväčšia svoju veľkosť. Tieto ultra malé molekuly potom môžu preniknúť hlbšie do povrchov, ktoré chcete vyčistiť. Podlaha potom rýchlo vyschne a zostane bez šmúh, vyčistená a bezpečná, bez toxických zvyškov.


 


  


Výkonná horúca para


Prehriata para je pripravená za niekoľko sekúnd a zabije až 99,9 % baktérií a choroboplodných zárodkov bez nutnosti použitia čistiacich chemikálií. Poskytuje netoxické prostredie pre rodinu, najmä vaše deti a domácich miláčikov.


 


  


Parná komora


Patentovaná parná komora vytvára molekuly nano veľkosti, ktoré prenikajú povrchom ešte hlbšie pre najlepší čistiaci účinok. Produkuje tiež rýchloschnúcu paru, ktorá príliš nezvlhčí ani nepoškodí podlahu.


 


 


  


Zbavte se baktérií, vírusov a mikróbov


Tento nano parný čistič sterilizuje a čistí podlahy a ďalšie povrchy. To preto, že vytvorená nano para je teplejšia ako čistenie obyčajným mopom.


 


 


 


  


Čistenie ohľaduplné k prírode


Čistič nevyužíva škodlivé a toxické chemické látky ako bielidlo a amoniak. Mnoho čistiacich prostriedkov obsahuje chlórnan sodný, ktorý môže pri kontakte spôsobiť pálenie alebo poškodenie kože. To sa vám pri čistení parou nestane.


 


  


Vhodný aj pre alergikov


Ak trpíte alergiou alebo astmou, parné čistenie je vhodnou metódou upratovania priamo pre vás. Vzhľadom k tomu, že para je prírodná látka, nespôsobuje škodlivú reakciu u osôb trpiacich alergiami alebo astmou.


 


 


  


Zbavte sa špiny bez drhnutia


Parný nano čistič čistí efektívnejšie ako tradičný mop a vedro. Podlahu navyše aj sterilizuje. Nezanecháva pritom šmuhy, takže povrch po upratovaní vyzerá lesklejšie. Podlaha tiež schne rýchlejšie ako po bežnom čistení mopom a vedrom.


 


 


  


Eliminujte zápach


Vzhľadom na to, že nano para skvele dezinfikuje a eliminuje baktérie a vírusy, zabraňuje tiež nepríjemnému zápachu u vás doma.


 


 


  


Vhodný na väčšinu podláh a textílií


Čistič je pripravený v priebehu niekoľkých sekúnd. Vybrať si môžete z 3 nastaviteľných úrovní, ktoré vám poskytnú väčšiu kontrolu, od ľahkého čistenia až po dezinfekciu a drhnutie. Ďalej môžete použiť 2 rôzne hlavice. Obdĺžnikovú na normálne povrchy a trojuholníkovú na upratovanie rohov a ťažšie dosiahnuteľných oblastí.


 


 


  


Špeciálny návlek


Špeciálne navrhnutý návlek na mop z mikrovlákien chráni vaše podlahy a možno ho použiť na všetkých tvrdých povrchoch, ktoré odolajú teplu až do 120 °C.


 


 


  


Jednoduché čistenie v pohodlí domova


Sada obsahuje hlavnú jednotku s ľahkou konštrukciou uľahčujúcou manévrovanie a 6-metrovým káblom, s ktorým upracete aj veľké miestnosti. Ďalej potom 400 ml nádrž na vodu umožňujúcu až 27 minút nepretržitého používania, 2 prateľné návleky z mikrovlákna a nadstavec na koberce.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ parný čistič
Integrovaná ručná jednotka Nie
Príkon 1100 W
Dĺžka kábla 6 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 26.7 cm
Výška výrobku 120.0 cm
Hĺbka výrobku 13.6 cm
Hmotnosť výrobku 1.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.0 cm
Výška balenia 31.0 cm
Hĺbka balenia 60.0 cm
Váha balenia 1.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu