Panvica Tefal Ingenio Expertise L6500502, 26 cm

Výrobca: Tefal , Kategória: Panvice
Kód tovaru: TEFL6500502

Vonkajší povrch: nepriľnavý
Telo panvice: hliník
Odnímateľná rukoväť: Áno
Indikátor teploty: Áno
Druh: univerzálne
Farba: čierna
Umývanie v umývačke: Áno
Vnútorný povrch: povrch proti pripáleniu

Zistiť dostupnosť

Pánev Tefal Ingenio Expertise L6500502Tefal Ingenio Expertise L6500502, 26 cm, čierna


Či už radi varíte, vyprážate alebo opekáte, ideálnym pomocníkom do kuchyne pre vás bude panvica Tefal Ingenio Expertise L6500502. Toto kuchárske náčinie je univerzálne, pripravíte na ňom takmer akékoľvek jedlo od dokonale prepečeného steaku až po restovanú zeleninu. Priemer panvice je 26 cm, bez problémov na ňu teda naskladáte až tri plátky mäsa.


Z dielne svetovej jednotky v oblasti kuchynského riadu


O kvalite panvice Tefal Ingenio Expertise L6500502 nemusíte pochybovať! Za jej návrhom aj výrobou stoja experti z Francúzska, ktorí kládli dôraz na vysokú odolnosť voči poškodeniu a dlhú životnosť. Použitý hliník prvotriednej kvality je známy ako výborný vodič tepla. Panvica sa vďaka tomu zahrieva rovnomerne, pokrmy na nej tak opražíme rýchlo a za minimálnej spotreby energie.Panvicu Tefal Ingenio Expertise využijete pri každej príležitosti!

Pánev Tefal Ingenio Expertise L6500302


 


Možnosť používania na akejkoľvek varnej doske


Aj keď zrejme poznáte všeobecnú poučku, že výber novej panvice je nutné prispôsobiť používanému zdroju tepla, u panvice Tefal Ingenio nič také riešiť nemusíte. Využijete ju vo všetkých domácnostiach bez ohľadu na to, aký typ sporáku používate. Je 100 % kompatibilná so všetkými tepelnými zdrojmi: plynom, elektrikou, halogénom, indukciou aj sklokeramikou. A ak potrebujete dopiecť pokrm, panvicu bez obáv môžete vložiť aj do rúry.


 


Pánev Tefal Ingenio Expertise L6500302


 


Indikátor teploty Thermo-Spot


Odhadnúť, kedy je panvica ideálne rozpálená, nie je úplne jednoduché. Práve z toho dôvodu spoločnosť Tefal svoj produkt vybavila inteligentnou oblasťou Thermo-Spot, ktorá sa zafarbí dočervena, akonáhle povrch panvice dosiahne ideálnu teplotu. Pokrm tak na panvicu ľahko dáte presne v tú pravú chvíľu. Odmenou vám bude dokonalá chuť, farba aj textúra jedla.


 


Pánev Tefal Ingenio Expertise L6500302


 


Nepriľnavý povrch


Panvica Tefal Ingenio je vybavená vonkajšou aj vnútornou nepriľnavou vrstvou. Jedlo tak pripravíte aj bez nutnosti použiť nezdravo veľké množstvo tuku. Povrch výrobku vás navyše oslní svojou odolnosťou a trvanlivosťou. Panvica vám teda bude optimálne slúžiť po niekoľko rokov.


 


 


Pánev Tefal Ingenio Expertise L6500302


 Nulový obsah nebezpečných látok


Panvica Tefal Ingenio je vyrobená iba zo zdravotne nezávadných materiálov, nenájdete v nej tak ani štipku PFOA, olova či kadmia. Keď vám panvica doslúži, je možné ju recyklovať. Tým šetríte planétu a pomáhate ju udržiavať zdravú.


 


  


Stačí jedno cvaknutie


Jedno cvaknutie a varenie na špičkovej úrovni je teraz jednoduché a jasné. Vďaka radu Ingenio a jeho 100% bezpečnej odnímateľnej rukoväti (nie je súčasťou balenia) môžete jednoduchým cvaknutím prepínať medzi jednotlivými panvicami.


 
Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Priemer 26 cm
Pokrievka Nie
plyn, elektrika, indukcia, rúra, sklokeramika
Vnútorný povrch povrch proti pripáleniu
Áno
Farba čierna
Druh univerzálne
Áno
Áno
Telo panvice hliník
Vonkajší povrch nepriľnavý
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 29.4 cm
Výška balenia 13.0 cm
Hĺbka balenia 37.3 cm
Váha balenia 0.9 kg
Více informací Méně informací