Panvica na pečenie Tristar PZ-9145 čierna

Výrobca: Tristar , Kategória: Panvice na pečenie
Kód tovaru: TRIPZ9145

Časovač/minútka: nie
Nastaviteľná teplota: prepínač výkon. stupňov
Displej: bez displeja
Príkon hrnca/panvice: 1500 W
Objem hrnca/panvice: 7.5 l
Funkcia panvy: zapekanie
Funkcia panvy: pečenie
Funkcia panvy: varenie

Zistiť dostupnosť

Tristar PZ-9145


Hľadáte univerzálneho pomocníka do kuchyne, ktorý vám pomôže piecť aj smažiť? Elektrická panvica dokáže ľahko nahradiť rúru aj varnú platňu. Rýchlo v nej pripravíte pokrm, ušetrí vám financie a ľahko sa ovláda. Multifunkčná panvica Tristar PZ-9145 vám bude skvele slúžiť napríklad na chate či chalupe, ktorú nemáte vybavený klasickým sporákom. Prívodný kábel s dĺžkou 1 m ľahko dosiahne k najbližšej zásuvke a s hmotnosťou 4 kg ju ľahko vezmete so sebou všade tam, kde ju budete potrebovať.


Súčasná príprava 4 pokrmov


Kvalitná panvica je jednou zo záruk skvelého kulinárskeho výsledku. Neurobíte chybu ak sa spoľahnete na panvicu Tristar. Je opatrená nepriľnavým povrchom, na ktorom bez pripaľovania môžete pripravovať akékoľvek jedlo. Zmažte rezne, varte zemiaky, zapekajte cestoviny, to všetko a ešte viac zvládne panvica pripraviť a navyše si nebudete robiť veľkú hlavu s údržbou povrchu. V príslušenstve nájdete rozdeľovač pomocou ktorého možno vnútornú plochu na pečenie rozdeliť na 4 samostatné časti. Môžete tak pripravovať až 4 pokrmy naraz v jednej panvici.


Pohostíte celú rodinu


Priemer panvice na pečenie dosahuje 40 cm a možno v nej prichystať jedlo až do objemu 7,5 litrov. Pohostiť tak môžete celú vašu rodinu či návštevu aj na chate, kde nemáte sporák. Výška panvice dosahuje 9 cm, čo je dostatočné aj pre prípravu šťavnatej hydiny alebo zapekanie zemiakov. Panvica je vybavená odnímateľným termostatom pomocou ktorého možno regulovať teplotu až do maximálneho výkonu 1 500 W. s plynulou reguláciou teploty. Prevádzka je indikovaná svetelnou kontrolkou. Proces prípravy jedla ešte viac urýchli sklenené veko s vysokou tepelnou odolnosťou opatrené výfukom pary.


 


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Objem hrnca/panvice 7.5 l
Príkon hrnca/panvice 1500 W
bez displeja
Nastaviteľná teplota prepínač výkon. stupňov
Funkcia panvy varenie, smaženie, zapekanie, pečenie
Časovač/minútka nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 43.0 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hĺbka výrobku 43.0 cm
Hmotnosť výrobku 4.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 43.5 cm
Výška balenia 16.0 cm
Hĺbka balenia 44.5 cm
Váha balenia 4.5 kg
Více informací Méně informací