Ovládač Sony DualSense pro PS5 - Grey Camo (PS719423195)

Výrobca: Sony , Kategória: Príslušenstvo pre Playstation
Kód tovaru: SONPS719423195

Značky: Sony
Farba: sivá
Typ príslušenstva: Gamepad
Pripojenie slúchadiel: Áno
Reflexné vibrácie: Áno
Počet tlačidiel: 18
Rozhranie: USB Type-C
Rozhranie: Bluetooth

Zistiť dostupnosť

PlayStation 5 Dualsense Grey Camo PlayStation 5 DualSense Wireless Controler, sivá


So špičkovou hernou konzolou PlayStation 5 si hry užijete oveľa viac nielen zásluhou jej obrovského výkonu, ale aj nemenej skvelého príslušenstva. Tým najdôležitejším, ktoré vám sprostredkuje skvelý herný zážitok, je pochopiteľne ovládač – firma Sony mu preto venovala maximálnu pozornosť. DualSense tak prichádza s novinkami, ako je špičková hmatová odozva, adaptívne spúšte alebo integrovaný mikrofón. Samozrejme dizajnom perfektne korešponduje s vaším najlepším herným priateľom – modernou a po všetkých stránkach vychytanou konzolou PlayStation 5.


Svoje obľúbené slúchadlá jednoducho pripojíte priamo do ovládača prostredníctvom 3,5 mm jack konektora. So špeciálnym tlačidlom stlmenia je možné ľahko a okamžite vypnúť hlasový vstup, takže ak si dáte pauzu, alebo vás od hrania čokoľvek vyruší, vaši spoluhráči či protihráči nebude počuť nič, čo nebude patriť ich ušiam.


Ikona znovu na scéne


Majte svoje hranie pevne v rukách vďaka vylepšenej konštrukcii, vychádzajúcej z obľúbeného predchodcu DualShock 4. Ovládač DualSense kombinuje ikonické, intuitívne rozloženie s vylepšenými páčkami a adaptívnymi spúšťami. To všetko s novou svetelnou lištou, ktorá ešte esteticky vyladí zážitok z vašich obľúbených hier.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Bezdrôtový herný ovládač
  • Inovatívna hmatová odozva
  • Vylepšené funkcie, postavené na základe predchodcu DualShock 4
  • Mikrofón a reproduktor priamo na ovládači + 3,5 mm jack slúžiaci na pripojenie slúchadiel
  • Podpora pohybového ovládania vďaka akcelerometru a gyroskopu
  • Moderné rozhranie USB-C na rýchle dobíjanie
  • Vstavaný akumulátor s dlhou výdržou na jedno nabitie
  • Špeciálna dizajnová edícia, ktorá je súčasťou kolekcie Gray Camouflage

 


Moderný bezdrôtový ovládač v špeciálnej edícii s inovatívnou haptickou odozvou, dynamickými adaptívnymi spúšťami a vstavaným mikrofónom – to všetko v ikonickom dizajne, ktorý perfektne padne do vašej ruky a poskytne vám hodiny ničím nerušenej zábavy.

 


Spojte sa s vašimi spoluhráčmi


Ovládač disponuje integrovaným mikrofónom, aby ste mohli byť v neustálom kontakte so svojimi spoluhráčmi. Vďaka 3,5 mm konektoru typu jack na jeho tele navyše môžete pripojiť aj headset. Na ovládači sa tiež nachádza špeciálne tlačidlo na okamžité stlmenie hlasového výstupu.


PlayStation 5 Dualsense Grey Camo
 


Zachyťte úchvatné momenty


Ak chcete rýchlo zachytiť priebeh vášho hrania, použite tlačidlo Vytvoriť. Jeho základom sa stalo revolučné tlačidlo Share z ovládačov série DualShock. Vy tak získate ľahký prístup k nahrávaniu videí či zhotovovaniu screenshotov a ich zdieľanie s ďalšími hráčmi. Vytvorte si komunitu sledujúcich a zdieľajte s ňou svoje najepickejšie herné momenty.


PlayStation 5 Dualsense Grey Camo
 


Armádny dizajn doplní štýlovú konzolu


Dizajn ovládača vkusne doplní špeciálnu edíciu hernej konzoly PlayStation 5, ktorá je tiež dostupná v prevedení Grey Camo. Ergonómii napomáha intuitívne rozloženie ovládacích prvkov s vylepšenými páčkami a novou svetelnou lištou.


PlayStation 5 Dualsense Wireless Controler
 


Nabíjacia stanica DualSense vás do hry dostane rýchlejšie


K ovládaču je možné dokúpiť štýlovú nabíjaciu stanicu DualSense. Ponúka zacvakávacie prevedenie na ľahké nabíjanie až dvoch ovládačov súčasne. Skvele poslúži aj ako štýlové miesto na skladovanie ovládačov v prípadoch, keď ich práve nepoužívate.


PlayStation 5 Dualsense Wireless Controler
 


PlayStation 5 Dualsense Wireless Controler


 


USB-C


Na tele ovládača je moderný port typu USB-C na rýchle dobitie integrovanej batérie s dlhou výdržou.


 


PlayStation 5 Dualsense Wireless Controler


 


Integrovaný reproduktor


Ovládač má kvalitnejší vstavaný reproduktor, takže vybrané hry vás do deja vtiahnu ešte viac aj zvukmi vychádzajúcimi priamo z jeho útrob.


 


PlayStation 5 Dualsense Wireless Controler


 


Senzor pohybu


Ovládač disponuje aj vstavaným akcelerometrom a gyroskopom, takže v podporovaných hrách budete môcť využívať návykové pohybové ovládanie.


  


Adaptívne spúšte


Pripravte sa na rôzne úrovne odporu, zatiaľ čo budete objavovať váš inventár aj herný svet. Či už budete naťahovať tetivu luku, šliapať v rýchlo idúcom vozidle, či strieľať zásobník za zásobníkom, fyzicky pocítite všetko dianie na obrazovke a ešte viac sa vžijete do hry.


 

Záruka 24 mesiacov
Partnumber PS719423195
Technické detaily
Počet tlačidiel 18
USB Type-C, Bluetooth
bezdrôtový
Áno
PlayStation 5
Pripojenie slúchadiel Áno
Druh príslušenstva originálne
Typ príslušenstva Gamepad
Farba sivá
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.0 cm
Výška balenia 7.5 cm
Hĺbka balenia 19.0 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu