Ovládač Nintendo Joy-Con Pair Pastel Purple/Green (NSP087)

Výrobca: Nintendo , Kategória: Príslušenstvo pre Nintendo
Kód tovaru: NINNSP087

Značky: Nintendo
Farba: fialová
Farba: zelená
Typ príslušenstva: Gamepad
Pripojenie slúchadiel: Nie
Reflexné vibrácie: Áno
Počet tlačidiel: 15
Pripojenie: bezdrôtový

Zistiť dostupnosť

Nintendo Joy-Con Pair Pastel Purple/Green Nintendo Joy-Con Pair Pastel Purple/Green, fialová/zelená


Každý, kto zbadal výnimočnú hybridnú konzolu Nintendo Switch, iste už na prvý pohľad zaregistroval dizajnovo nápadné, a zároveň veľmi všestranné ovládače Joy-Con. Tie prichádzajú vo dvojici a ponúkajú veľa možností. Najprv ich možno používať samostatne – každý v jednej ruke či dohromady ako jeden pomocou príslušenstva Joy-Con grip. Vy si tak budete môcť užiť hru pre jedného hráča s povedomým tvarom a ovládacím rozhraním, známym z konzol iných výrobcov, alebo jeden z nich vložiť do rúk priateľa či člena rodiny a spolupracovať, alebo sa snažiť prekonať jeden druhého v rámci multiplayerovej zábavy pre dvoch. Každý z ovládačov má navyše svoju vlastnú plnú súpravu tlačidiel a zároveň je vybavený akcelerometrom a gyroskopickým pohybovým senzorom, ktoré umožnia nezávislé pravé a ľavé pohybové ovládanie.


Ohromujúce hranie v decentnom štýle


Dizajn ovládačov bol vyvedený v maximálne decentných a štýlových pastelových farbách, ktoré sa rýchlo zladia so zvyškom vášho herného náčinia, alebo, naopak, ozvláštnia jeho doteraz fádny dizajn. A pretože ich možno ľahko striedať s ďalšími súpravami Joy-Con ovládačov, vždy si budete môcť vybrať tie, ktoré sadnú k vašej momentálnej nálade.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Bezdrôtové ovládače
  • Pre konzolu Nintendo Switch
  • Špeciálny elegantný dizajn v pastelových farbách
  • Pokročilé pohybové ovládanie pomocou integrovaného akcelerometra a gyroskopu
  • Podpora technológie haptickej odozvy HD rumble
  • Vstavaná NFC plôška prinesie kompatibilitu s figúrkami a kartami z ekosystému amiibo
  • Tlačidlo Capture pre ľahké zdieľanie screenshotov s ďalšími hráčmi

 


Bezdrôtové ovládače pre hybridnú konzolu Nintendo Switch v elegantnom pastelovom dizajne. Používajte ich spoločne alebo ich rozdeľte a vložte jeden do rúk druhého hráča pre maximálne intuitívnu multiplayerovú zábavu. S podporou pokročilého pohybového ovládania aj haptickej odozvy.

 


Súprava funkcií, ktorá zábavu posunie na novú úroveň


Ľavý Joy-Con obsahuje špeciálne Capture tlačidlo, ktoré vám umožní jedným stlačením robiť zábery z hrania a ďalej ich zdieľať so svojimi priateľmi či fanúšikmi prostredníctvom sociálnych sietí. Pravý Joy-Con zase obsahuje rozhranie NFC pre interakciu s amiibo figúrkami, rovnako ako IR pohybovú kameru schopnú rozlíšiť vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov s touto funkciou kompatibilných hrách. V párty hrách tak ovládač rýchlo určí, ako ďaleko sa nachádza vaša ruka a aký formuje tvar, takže celý výsledný zážitok bude maximálne realistický.


Nintendo Joy-Con Pair Pastel Purple/Green
 


Ponorte sa hlbšie do zážitku s pokročilým systémom vibrácií


Každé seknutie mečom alebo útok bossa budete môcť prežiť doslova na vlastnej koži s pokročilým systémom vibrácií HD rumble, ktorý v kompatibilných hrách prinesie oveľa realistickejšiu odozvu. Kvalitný herný dizajn a audiovizuálne spracovanie tak budú podporené o ďalšie zmyslové vnemy, ktoré vás nekompromisne posadia priamo doprostred diania.


Nintendo Joy-Con Pair Pastel Purple/Green
 


Vaša brána do univerza amiibo


Okrem vibrácií vás gamepad príjemne poteší aj zabudovaným NFC rozhraním, s ktorého pomocou môžete využívať figúrky a karty z ekosystému amiibo. Pokiaľ sa vo vás ukrýva zberateľ, nebude trvať dlho a rýchlo si vytvoríte milovanú kolekciu, ktorej jednotlivé kúsky sa navyše budú môcť premietať aj priamo do samotnej hry – či už vo forme skinov, alebo jedinečných bonusov.


Nintendo Joy-Con Pair Pastel Purple/Green

Záruka 24 mesiacov
Partnumber NSP087
Technické detaily
Počet tlačidiel 15
bezdrôtový
Áno
Nintendo Switch
Pripojenie slúchadiel Nie
Druh príslušenstva originálne
Typ príslušenstva Gamepad
Farba fialová, zelená
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 12.4 cm
Výška balenia 4.5 cm
Hĺbka balenia 12.5 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací