Zverte starostlivosť o zuby kefkám Oral-B, vďaka predĺženej záruke teraz máte 100 dní na vyskúšanie

Stavte na elektrické zubné kefky Oral-B, ktoré teraz môžete vďaka predĺženej záruke na vrátenie peňazí testovať až 100 dní.
Zubná kefka Oral-B Pro 750 Cross Action Whiteexkluzívnym cestovným puzdrom odstráni až o 100 % viac zubného povlaku oproti bežným kefkám. O citlivejší chrup sa perfektne postará špičková zubná kefka Oral-B iO9 Series, ktorá sa pýši dokonca 7 režimami na rôzne potreby či kompatibilitou s mobilnou aplikáciou. Značka myslela aj na tých najmenších, napríklad so súpravou zubných kefiek Oral-B Vitality 100 D100 Vitality Sensi White + D100 Kids Frozen II alebo so zubnou kefkou Oral-B Vitality Spiderman.

Ako uplatniť 100-dňpvú záruku?

1. Kúpte si vybranú zubnú kefku Oral-B v čase konania akcie.
2. Ak nebudete s produktom spokojní, môžete ho vrátiť najneskôr 100 dní od dátumu nákupu.
3. Produkt pošlite výrobcovi na poštovú adresu, vrátane originálu potvrdenky a s vyplneným formulárom na vrátenie výrobku.
• Potrebný formulár nájdete na: https://www.oralb.cz/cs-cz
Adresa, kam je treba poslať produkt v prípade vrátenia peňazí:

Idea Element s.r.o.

Trnavská 86

04011 Košice

Slovenská republika

Rozhodným dátumom je podanie zásielky potvrdené poštou na poštovej sprievodke. Poštovné nie je hradené výrobcom, v plnej výške ho hradí zákazník.


5. Účastník získa naspäť plnú kúpnu cenu výrobku uvedenú na potvrdenke, a to na bankový účet uvedený vo formulári do 28 dní od chvíle, kedy organizátor dostane výrobok vrátený účastníkom.
6. Viac informácií o akcii a úplné pravidlá je možné získať TU.

Akcia platí do 30. 6 . 2023 alebo do odvolania.

Zoradiť:
Zoradiť: