Ohrievačka dojčenských fľašiek Philips Avent SCF355/07

Výrobca: Philips , Kategória: Ohrievače a sterilizátory
Kód tovaru: PHISCF35507

Napájanie autozapaľovača 12 V: Nie
Použitie: jedna flaška
Funkcie: ohrieva
Typ prístroja: ohrievačka
Značky: Philips

Zistiť dostupnosť

Philips SCF355/07 AVENT


Starostlivosť o malé deti je často veľmi náročná. Ohrievač dojčenských fliaš Philips SCF355/07 Avent vám pomôže aspoň s prípravou mlieka a príkrmov. Stačí len vložiť fľaštičku s mliekom alebo nádobu s príkrmom do prístroja, nastaviť teplotu či funkciu pomocou otočného gombíka a o pár chvíľ máte všetko pripravené pre vašu ratolesť. Ohrev funguje na báze vodného kúpeľa a je veľmi bezpečný, rýchly a predovšetkým rovnomerný. Spotrebič vám pomôže dosiahnuť vhodnú teplotu rovno na servírovanie tak, aby nedošlo k strate výživových zložiek a vitamínov z mlieka a pokrmov.


Dokážem viac, než len ohrievať


Produkt má aj ďalšie praktické vychytávky, ktoré vám veľmi uľahčia prácu. Prvou je funkcia na udržiavanie teploty a druhou funkcia pomalého rozmrazovania. Tú využijete predovšetkým pri rozmrazovaní príkrmov pre batoľatá, pretože je zdravšia ako rozmrazovanie v mikrovlnnej rúre a bezpečnejšia aj rýchlejšia, než pri rozmrazovaní pomocou horúcej vody v hrnci. Do prístroja je možné vkladať všetky fľaše a nádoby Philips Avent.

 


 Kľúčové vlastnosti:


  • Rýchle a rovnomerné ohrievanie
  • Funkcia jemného rozmrazovania
  • Multifunkčné využitie pre dojčatá aj pre batoľatá: na ohrev tekutín aj príkrmov
  • Funkcia na udržiavanie teploty
  • Kompatibilný so všetkými fľašami a nádobami Philips Avent
  • Jednoduché ovládanie pomocou kolieska doplnené o grafiku
  • Zdravší spôsob ohrevu než v mikrovlnnej rúre

 


So starostlivosťou o bábätko vám pomoc neviem, ale s rovnomerným a extra rýchlym ohrevom mlieka aj príkrmov áno.


 


Maximálna rýchlosť ohrevu


Nie je nič horšie, než plačúce a hladné bábätko. Preto dokáže Philips SCF355/07 AVENT ohriať až 150 ml mlieka len za 3 minúty.


  


Udržiava teplotu


Prístroj dokáže udržať tekutiny a potravu v správnej teplote na použitie, kedykoľvek budete potrebovať. Má totiž funkciu na udržanie teploty.


 


  


Ideálna teplota


Pri dojčenskom mlieku je dôležité dosiahnutie ideálnej teploty, ktorá je 37 °C. Akonáhle by bola príliš vysoká, dochádza k likvidácii dôležitých výživových zložiek, vitamínov, prebiotík a probiotík. S týmto ohrievačom je mlieko ohriate rýchlo, ale tiež rovnomerne, keďže  počas ohrevu dochádza k cirkulácii tekutiny a tým nevznikajú horúce miesta.


 


  


Zdravý spôsob jemného rozmrazovania


Spotrebič má funkciu jemného rozmrazovania, s ktorým môžete pozvoľne rozmraziť tekutiny aj ďalšie druhy detských jedál. Ide o zdravší spôsob rozmrazovania ako v mikrovlnnej rúre. Zároveň je aj jednoduchší ako s pomocou teplej vody.


 


  


Hodí sa aj na príkrmy


Veľkou výhodou prístroja je, že ho môžete používať aj na ohrev detských príkrmov. To vám uľahčí prácu a budete mať opäť ideálnu teplotu jedla.


 


   


Intuitívna obsluha


Obsluha je naozaj intuitívna, stačí len otáčať gombíkom a vybrať si danú funkciu. Súčasťou návodu je aj prehľadná tabuľka, ktorá vám pomôže s vybraním čo najpresnejšieho nastavenia, aby bol výsledok čo najrýchlejší.


 


 


 
 


Kompatibilný s ďalšími produktmi Philips Avent


Do ohrievača je možné vkladať všetky druhy fliaš a nádob Philips Avent.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ prístroja ohrievačka
Použitie jedna flaška
Nie
Funkcie ohrieva
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 18.4 cm
Výška balenia 19.0 cm
Hĺbka balenia 16.7 cm
Váha balenia 0.8 kg
Více informací Méně informací