Odšťavovač G21 Emotion, white biely

Výrobca: G21 , Kategória: Odšťavovače
Kód tovaru: GDJ600851

Kapacita nádoby na šťavu: 1.25 l
Počet rýchlostí: 1
Príkon odšťavovača: 180 W
Typ odšťavovača: závitovkový
Kapacita nádoby na odpad: 1.25 l
Počet otáčok: 37 ot/min
Značky: G21

Zistiť dostupnosť

G21 Emotion, biela


Zdravý životný štýl nespočíva len v cvičení. Základ tvorí správna životospráva. Nabite svoje telo vitamínmi, minerálmi a ďalšími dôležitými nutričnými látkami. Kúpte si závitovkový odšťavovač od spoločnosti G21 a majte istotu, že sebe aj celej rodine pripravujete lahodné osviežujúce nápoje, ktoré nielen skvele chutia, ale skutočne telu prospievajú.


Zachovanie vitamínov


Zariadenie disponuje výkonom 180 W, s ktorým zvládne vynaložiť 37 ot./min. Táto rýchlosť je ideálna pre zachovanie maximálneho množstva vitamínov vo výslednom nápoji. Odšťavovač sa ľahko ovláda, k jeho plnému využitiu vám postačí jediné tlačidlo. Do extra veľkého plniaceho otvoru vložte vybrané ovocie a zeleninu a vyberte si jedno z troch sít podľa toho, či si prajete mať v šťave aj dužinu. Ak sa rozhodnete odstaviť mrazené ovocie, vytvoríte si tak lahodnú domácu zmrzlinu.


S extra veľkým plniacim otvorom si ovocie ani zeleninu nemusíte predchystávať a krájať na menšie kúsky.

  


Závitovková technológia


Výsledný nápoj si zachová maximum vitamínov a minerálov, pretože rýchlosť je natoľko nízka, aby počas odšťavovania nedochádzalo k ich rozbitiu a zániku. Výkon 180 W dokáže udržať stabilnú rýchlosť po celú dobu chodu zariadenia.


  


Jednoduché ovládanie


Pripraviť si svoj obľúbený nápoj zvládne skutočne každý. Na ovládanie zariadenia vám totiž vystačí jediné tlačidlo. Jeho prepínaním ho buď vypnete, spustíte, alebo aktivujete spätný chod. Podržanie tlačidla zaistí uvoľnenie väčšieho kúsku, ktorý sa vo vnútri stroja zachytil.


  


Extra veľký plniaci otvor


Nestrácajte cenný čas predchystávaním ovocia a zeleniny k odšťaveniu. Vložte ich dovnútra tak, ako sú. Umožní vám to extra veľký plniaci otvor s priemerom 75 mm.


  


Tri sitká


Podľa typu odšťavovaných potravín si vyberte jedno z troch sít s rôznou hrubosťou. Jemné sito zaistí nízky obsah dužiny, väčšie oká už časť dužiny, ktorá je bohatá na vlákninu, do nápoja prepustí.


  


Čerstvá zmrzlina


Z tohto lahodného dezertu nebudete mať výčitky. Tvorba je jednoduchá a rýchla. Do prístroja stačí vložiť vopred zamrazené kúsky zo záhradky a počas minúty máte na stole dokonale chutnú zdravú verziu zmrzliny, ktorá vás v horúcom lete spoľahlivo osvieži a ukojí vašu chuť na sladké.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
1
180 W
1.25 l
1.25 l
Počet otáčok 37 ot/min
závitovkový
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 48.0 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hĺbka výrobku 20.5 cm
Hmotnosť výrobku 6.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 33.5 cm
Výška balenia 42.0 cm
Hĺbka balenia 25.0 cm
Váha balenia 7.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu