Bežná doprava TOPTRANS

Tovar vám bude doručený do 48 hodín od expedície z nášho skladu v pracovné dni.

Doručenie zásielky je vopred telefonicky avizované vodičom v deň doručenia. Vodič je obvykle vybavený manipulačným vozíkom na prevoz objemného tovaru po rovnom podklade. Tovar rozváža iba jeden vodič, preto na prípadnú pomoc, napríklad pri sťahovaní po schodoch, či pri ťažších zásielkach, je potrebné, aby ste si zabezpečili pomocníka, ktorý mu so zložením a vynesením pomôže. Tovar vám bude doručený pred prvé uzamykateľné dvere (vchod do domu, bránka do dvora a pod.) podľa adresy dodania. Ďalšia prípadná manipulácia je možná po dohode s vodičom.

Automatická avizácia o príchode zásielky na e-mail príjemcu

Po vstupe zásielky do skladu TOPTRANSU generuje systém automaticky na e-mail príjemcu správu s interaktívnym odkazom, spolu s informáciou o počte kusov, z koľkých sa zásielka skladáPo odkliknutí sa adresátovi sprístupní aktuálna lokácia zásielky, ktorú očakáva. Ak je zásielka už zaradená do rozvozového okruhu, má zákazník k dispozícii aj meno doručujúceho vodiča a telefonický kontakt naň. V deň zvozu zásielky príjemca e-mailom obdrží informáciu o doručení zásielky. V deň doručenia zásielky obdrží príjemca SMS správu, v ktorej bude uvedený šesťmiestny PIN kód na preukázanie sa pri prebratí zásielky.

Prevzatie zásielky – odporúčame dôkladnú kontrolu zásielky pri jej preberaní. V prípade zistenia rozdielu doručovaných kusov voči avizovaným tento zapísať v spolupráci s vodičom do dokladov k zásielke. V prípade zistenia porušeného alebo poškodeného obalu odporúčame zásielku neprebrať, prípadne riešiť priamo s vodičom prepravnej spoločnosti na mieste zápisom o škode. V prípade prevzatia poškodenej zásielky žiadame o nahlásenie tejto udalosti najneskôr do 24 hod. od prevzatia zásielky na e-mail reklamacie@hej.sk, kde vám radi poradíme, ako v takýchto prípadoch postupovať. V prípade reklamácie nevyhadzujte obal - je predmetom dôkazového konania.

Pokiaľ potrebujete poznať bližšie informácie o stave a termíne dodania Vašej objednávky, môžete podľa čísla balíku vyhľadať Vašu zásielku na stránkach prepravcov.

Cena špedičnej dopravy je 11,90 EUR s DPH + poplatok za dobierku je 1.20 EUR s DPH.