Voľné pracovné miesta

Naša spoločnosť je popredným predajcom nie len na slovenskom internete. Chcel-a by si sa zúčastniť dynamického vývoja a stať sa spoločne s nami lídrom v predaji cez internet v Slovenskej republike? Otvorené dvere má u nás každý, kto si myslí, že by sa u nás uplatnil a prispel svojim dielom k spoločnému úspechu. V prípade vášho záujmu nás kontaktujte.

ČO ZÍSKATE?

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a dlhoročnú perspektívu

  • Zvýhodnené zamestnanecké nákupy

  • Neobmedzené volania a dáta až 11 GB

  • Stravné lístky v hodnote 5,10 €

  • MultiSport kartu

Aktuálna pracovná ponuka
  1. Operátor skladu na 8 hodinové pracovné zmeny
  2. Operátor skladu na 12 hodinové pracovné zmeny

KONTAKT

Mgr. Jana Mazáková, HR Divízia, kariera@hej.sk, tel.: +421 917 660 235

Vážený uchádzač o zamestnanie, pred zaslaním životopisu sa prosím oboznámte s informáciami o spracovaní osobných údajov.

a) Ak sa uchádzate o konkrétnu pozíciu, uveďte do predmetu správy názov pozície, o ktorú máte záujem a oboznámte sa s týmto dokumentom: Informačná notifikácia o spracovaní osobných údajov pre uchádzača o zamestnanie.

b) Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti a chcete nám dať k dispozícii váš životopis pre prípad, že by pre vás bola v budúcnosti voľná vhodná pozícia, oboznámte sa s týmto dokumentom: Súhlas so spracovaním osobných údajov. Podpísaný dokument priložte k vášmu životopisu. Bez podpísaného a zaslaného súhlasu so spracovaním vašich osobných údajov nebude možné váš životopis ďalej spracovávať.