VIP program

Nakupujete radi na Hej.sk? Staňte sa VIP a nakupujte ešte výhodnejšie s VIP cenovým programom.

Čo je VIP cenový program?

VIP cenový program je špeciálny program pre našich verných zákazníkov. Vďaka tomuto programu nakupujú naši VIP zákazníci výhodnejšie ako bežní zákazníci Hej.sk. Aktivácia VIP cenového programu je úplne zadarmo.

Aké výhody prináša VIP program? 

Ako vstúpiť do VIP programu?

1. VIP program mi bol aktivovaný

2. mám VIP kód a som už registrovaný

3. mám VIP kód a nie som registrovaný

Pokiaľ ste boli informovaní, že vám bol aktivovaný VIP cenový program, stačí sa len prihlásiť k svojmu účtu. Ak ešte nemáte registráciu registrujte sa a užívajte si výhody nákupov na Hej.sk

Pokiaľ ste dostali VIP kód pre aktiváciu VIP cenového programu a ste registrovaným zákazníkom, stačí len povýšiť registráciu na VIP vyplnením VIP kódu.

Ak ešte nemáte registráciu, registrujte sa ako VIP a zadajte VIP kód do príslušného políčka. Status VIP sa vám potom automaticky aktivuje.

 

Ako zistiť, že je VIP program aktivovaný?

Aké zvýhodnené ceny na vás čakajú?

  • Z pohľadu kategórií ponúkame výhodnejšie ceny najmä pri veľkých a malých spotrebičoch, spotrebnej elektronike a produktoch z kategórie dom, dielňa a záhrada.
  • Z pohľadu značiek potom garantujeme vždy najlepšie ceny na trhu so značkami ETA, Hyundai, JVC, Gogen, Gallet, Goddess a Ecovacs. 
  • Na VIP členov sa nevzťahuje doprava zadarmo (okrem osobného odberu na predajni) a môžu sa líšiť niektoré spôsoby dopravy.
  • Ponuku "VIP nákupov" nie je možné kombinovať so zľavovými a darčekovými akciami.

Úplné pravidlá VIP nákupov nájdete tu.