Pre firmy & individuálnych zákazníkov

Chystáte sa nakúpiť do firmy, pre zákazníkov, pre zamestnancov či pre obchodných partnerov naraz väčšie množstvo tovaru? Zariaďujete byt či kanceláriu? Radi Vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku, šitú na mieru.

S dôverou kontaktujte naše VIP oddelenie, kde Vám na základe Vašich požiadaviek vytvoria individuálnu cenovú ponuku. Viac informácii získate cez e-mailovú adresu: vip@hej.sk

Čo získate tým, že kontaktujete naše VIP oddelenie:

  • Individuálnu cenovú ponuku
  • Zľavy pri dlhodobej spolupráci
  • Prednostné a hladké vybavovanie Vašich objednávok
  • Pridelenie vlastného obchodníka
  • Dodanie tovaru na Vami určené miesto – sídlo Vašej spoločnosti, priamo na adresu obchodného partnera resp. zamestnanca

Okrem tovarov taktiež ponúkame darčekové certifikáty v rôznych hodnotách. Pre viac info prosím kliknite sem.

Pre získanie individuálnej cenovej ponuky je potrebné, aby objednávka obsahovala minimálne 3 kusy tovaru, pri celkovej hodnote min. 1 500 €. V prípade ak nespĺňate uvedené podmienky, nie je možné získať individuálnu cenovú ponuku. Pozor, VIP zľavy nie je možné kombinovať s inými zľavovými a darčekovými akciami, a nie je možné uplatniť dopravu zadarmo.

Benefit program Hej.sk

V prípade, že by ste Vašich zamestnancov radi odmenili benefitom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám pripravíme ponuku ohľadom zamestnaneckých benefitov. Zvýšite tak svoj kredit z hľadiska atraktívnosti zamestnávateľa. Pripravíme Vašim zamestnancom špeciálne ponuky v rámci Vášho benefit programu.

Pre bližšie informácie kontaktujte naše oddelenie cez e-mailovú adresu vip@hej.sk