Informácie o spoločnosti

Motto: „Chceme byť zákazníkmi najlepšie hodnotený internetový obchod. Robíme všetko pre to, aby ste sa k nám radi vracali.“

Hej.sk je jeden z najstarších internetových obchodov na slovenskom trhu. Patrí do silnej skupiny HP TRONIC Zlín, spol. s r.o, ktorá prevádzkuje internetové obchody a sieť kamenných predajní v Česku a na Slovensku. Ponúkame široké spektrum tovarov z oblasti spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky atď. Našou trvalou snahou je mať široký sortiment, kvalitný a dostupný tovar, ako aj dobré ceny. Podľa toho vyberáme i našich dodávateľov.

Veríme, že nielen kvalitná ponuka a nízke ceny sú základom dobrého internetového obchodu. Zákazník ocení aj súvisiace služby a popredajný servis. Preto vám ponúkame možnosť doplnkového poistenia tovaru či nákup na splátky. V našom obchode Hej.sk máte vždy možnosť konzultovať cez telefón alebo internet otázky týkajúce sa tovaru, uzavrieť telefonicky objednávku alebo si nechať v predajni naložiť tovar priamo do auta. Ponúkame i možnosť spätného odberu doslúžilých spotrebičov.

Aktívne sa angažujeme v rôznych charitatívnych a ekologických projektoch.

Aby sme dokázali trvalo sledovať a uspokojovať potreby našich zákazníkov, zriadili sme pozíciu zákazníckeho Ombudsmana, tzn. ochrancu práv zákazníkov. Trvalo sledujeme a vyhodnocujeme i podnety a názory našich zákazníkov a na základe nich potom zriaďujeme nové služby, či zaraďujeme do sortimentu nový tovar.

Veríme, že spokojný zákazník sa k nám bude rád vracať. Našu kvalitu a dlhodobé vysoké štandardy starostlivosti o zákazníkov tiež potvrdzujú certifikáty Slovenskej asociácie pre elektronický obchod.

Našim každodenným cieľom je spokojnosť každého jedného zákazníka, či už u nás nakúpil po prvýkrát alebo opakovane.