Informácie o spoločnosti

Motto: „Chceme byť zákazníkmi najlepšie hodnotený internetový obchod. Robíme všetko pre to, aby ste sa k nám radi vracali.“

Hej.sk je jeden z najstarších internetových obchodov na slovenskom trhu. Patrí do silnej skupiny ELEKTROSPED, a. s., ktorá prevádzkuje internetové obchody a sieť kamenných predajní na Slovensku. Ponúkame široké spektrum tovarov z oblasti spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky a oveľa viac. Našou trvalou snahou je mať široký sortiment, kvalitný a dostupný tovar, ako aj skvelé ceny. Podľa toho vyberáme i našich dodávateľov.

Veríme, že základom dobrého internetového obchodu je nielen kvalitná ponuka, ale aj nízke ceny. Objednaný tovar si môže zákazník vyzdvihovať zadarmo v partnerských predajniach DATART po celom Slovensku. A ak by nepreferoval osobný odber, ocení komfortnú dopravu, ktorej súčasťou je inštalácia vybraných spotrebičov a odvoz starých spotrebičov na ekologickú likvidáciu. Hej.sk ponúka aj širokú škálu doplnkových služieb, ako je napríklad poistenie mobilných telefónov či poistenie predĺženej záruky, s ktorými dodávame istotu, že je o zariadenia vždy postarané.

Veríme, že spokojný zákazník sa k nám bude rád vracať. Našu kvalitu a dlhodobé vysoké štandardy starostlivosti o zákazníkov tiež potvrdzujú certifikáty Slovenskej asociácie pre elektronický obchod.

Naším každodenným cieľom je spokojnosť každého jedného zákazníka, či už u nás nakúpil po prvýkrát alebo je naším stálym zákazníkom.