História spoločnosti

Hej.sk

Hej.sk patrí medzi najväčšie internetové obchody na slovenskom trhu. Ponúkame zákazníkom veľmi široký sortiment spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športového tovaru, kozmetiky, drogérie atď. Snažíme sa ponúkať nielen najlepšie ceny, no taktiež najlepšie služby. Že sa nám to darí, potvrdzujú okrem spokojných zákazníkov, aj certifikáty Slovenskej asociácie pre elektronický obchod. Našim každodenným cieľom je vaša plná spokojnosť!

Krátko z histórie spoločnosti

Hej.sk patrí do holdingu HP Tronic, ktorý okrem Slovenska pôsobí aj na českom a poľskom trhu. Prvý predaj cez internet uskutočnila česká pobočka Kasa.cz už v roku 1999. V roku 2003 však naša spoločnosť otvorila prvú pobočku na Slovensku a tým odštartovala predaj v Hej.sk. Od roku 2005 máme tiež pobočku v Poľsku. Hej.sk má tri kamenné pobočky HEJHOUSE v Bratislave, Zvolene a ŽilineHEJHOUSE predstavuje na trhu jedinečný koncept. Kombinuje výdajňu e-shopu a predajňu so širokým sortimentom tovaru skladom, nízke internetové ceny a odborný personál ochotný pomôcť. 

Čo o nás píšu médiá a tlačové správy

Aj keď média stále venujú internetovému obchodovaniu minimum priestoru, je nám potešením, že sme v ich záujme.Aktuálne články z médií, aj články archívne nájdete TU