Nôž Tefal Ever Sharp K2569004

Výrobca: Tefal , Kategória: Kuchynské nože samostatné
Kód tovaru: TEFK2569004

Materiál čepele: nerez
Dĺžka ostria: 16.5 cm
Druh noža: univerzálny
Značky: Tefal

Zistiť dostupnosť

Tefal Ever Sharp K2569004, 16,5 cm


Nôž Tefal Ever Sharp K2569004 s dĺžkou 16,5 cm zaistí najbezpečnejší spôsob krájania a brúsenia. Vďaka patentovanej technológii brúsenia, ktorá je integrovaná do krytu na nôž, je čepeľ automaticky brúsená v dokonalom uhle pred a po každom použití. Integrovaný systém uzamykania sa ľahko odomkne stlačením rukoväte.


Kvalitná oceľ


Pre maximálnu odolnosť a dlhoročnú životnosť je všestranný kuchársky nôž vyrobený z vysoko kvalitnej nemeckej nehrdzavejúcej ocele. Nerezové záštity na rukoväti noža navyše umožňujú maximálne univerzálny a pohodlný úchop. Kryt možno ľahko odstrániť, aby ste mohli základňu vyčistiť kefou. Samotný kryt aj nôž ľahko ručne umyjete a usušíte utierkou, vetracie otvory zaisťujú úplné vysušenie.

 


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Univerzálny nôž s dĺžkou 16,5 cm
  • Materiál nemecká nehrdzavejúca oceľ
  • Patentovaná technológia brúsenia
  • Čepeľ automaticky brúsená
  • Integrovaný systém uzamykania
  • Nerezové záštity na rukoväti
  • Vetracie otvory
  • Elegantný dizajn

 


Uspokojí všetky vaše každodenné potreby pri príprave surovín!

 


Univerzálny nôž


Užívajte si univerzálny nôž počas každodenného krájania surovín pre vaše obľúbené pokrmy. Nôž s dĺžkou 16,5 cm je ideálnym pomocníkom na krájanie kociek, plátkov i sekanie.

 


Nemecká nehrdzavejúca oceľ


Čepeľ noža je vyrobená z nemeckej nehrdzavejúcej ocele X50CR15MOV pre maximálnu odolnosť a dlhoročnú životnosť pri každodennom používaní.

 


Patentovaná technológia brúsenia


Inovatívna patentovaná technológia brúsenia je integrovaná do krytu na nôž, vďaka čomu je čepeľ automaticky brúsená v dokonalom uhle pred aj po každom použití. 
 


Elegantný dizajn


Nôž Tefal Ever Sharp K2569004 sa pýši elegantným dizajnom. V priehľadnom kryte si ho môžete vystaviť vo vašej kuchyni, kde bude stredobodom pozornosti každej návštevy.

 


Jednoduché čistenie


Kryt možno ľahko odstrániť, aby ste mohli základňu jednoducho vyčistiť kefou. Kryt a nôž možno umývať ručne a usušiť klasickou utierkou. Vetracie otvory sa postarajú o odvedenie všetkej vlhkosti po čistení a zaisťujú úplné sucho.

 


Bezpečné použitie


Systém uzamknutia uchová nôž na svojom mieste, kým nebudete pripravený na jeho použitie. Bezpečnostné chrániče navádzajú prsty mimo čepeľ pre bezpečné brúsenie.

 


Nerezové podpery


Maximálne univerzálny a pohodlný úchop noža zaisťujú nerezové podpery na rukoväti, vďaka ktorým bez problémov nakrájate aj veľké množstvo surovín.

 


Drobné sekanie


S univerzálnym nožom Tefal nasekáte na drobné kúsky cesnak, cibuľu aj čerstvé bylinky. Ľahko tak dochutíte pripravovaný pokrm a doladíte ho k dokonalosti.

 


Krájanie surovín


Počas používania sa môžete spoľahnúť na kvalitnú čepeľ, ktorá si hravo poradí aj s chrumkavým pečivom, šťavnatými plátkami mäsa i čerstvou zeleninou.

 


Revolučný kryt


Súčasťou balenia univerzálneho noža je revolučný priehľadný kryt na ostrenie čepele pri každom uložení a vybratí noža.

 


Jednoduchá manipulácia


Konštrukcia ostriaceho systému zabezpečuje jednoduchú manipuláciu. Na vybratie ostriacej jednotky stačí ľahké stlačenie krytu a jeho vytiahnutie smerom nahor.

 


Praktické uloženie


Vďaka praktickému puzdru uložíte nôž do kuchynskej zásuvky, kde zostane bezpečne na svojom mieste, pripravený na ďalšie použitie.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Dĺžka ostria 16.5 cm
univerzálny
Materiál čepele nerez
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.5 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hĺbka výrobku 31.6 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 12.0 cm
Výška balenia 5.2 cm
Hĺbka balenia 36.0 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací