Nový Samsung Galaxy A8


Bezrámčekový Infinity displej s pomerom strán 18:9, vysokým rozlíšením 1080x2220 a uhlopriečkou 5,6 palca. To je najvýznamnejšia inovácia smartfónu Samsung Galaxy A8 vo verzii pre rok 2018. Môžete sa tešiť na skutočne krásny a veľký displej pri zachovaní kompaktných rozmerov prístroja. Poteší zvýšená odolnosť IP68 a moderný USB-C konektor. A pozor, telefón podporuje virtuálnu realitu pomocou okuliarov Gear VR!

Chod smartfónu zabezpečuje osemjadrový procesor4GB operačná pamäť. Pre vaše dáta je k dispozícii 32 GB úložného priestoru, ktorý je možné rozšíriť prostredníctvom microSD kariet. Operačný systém Android je vo verzii 7.1.1., ktorý bude čoskoro aktualizovaný na najnovšiu verziu Androidu – 8.0 Oreo.

Fotoaparáty nového modelu rozhodne zaujmú. Zadný snímač má rozlíšenie 16 Mpx a pýši sa skvelou svetelnosťou F1,7. Ešte viac prekvapí predný fotoaparát. Samsung Galaxy A8 (2018) ponúka ako prvý zo Samsungov duálny predný fotoaparát, a to s rozlíšením 16 a 8 Mpx. Tešte sa na skutočne výnimočné selfie, s ktorými sa môžete do sýtosti vyhrať.

Objednajte si Samsung Galaxy A8 (2018) už teraz!

Platnosť akcie skončila