Štartuje predaj nového iPhone 12

Tešili ste sa, že vstúpite do novej éry iPhonu? Skvelé, tak teraz vám v tom už nič nebráni! Môžete sa potešiť dlho očakávanými novinkami iPhone 12, ktoré sú konečne v predaji! Čo presne vám nový iPhone prináša?

Ako prvý vás v novej ére iPhonu privíta iPhone 12, ktorý nabral na rýchlosti. Má superrýchle 5G  a A14 Bionic, najrýchlejší čip v smartfóne. Budete sa môcť spoľahnúť na superrýchle sťahovanie filmov a streamovanie videí vo vysokej kvalite. Na prvý pohľad sa zapozeráte do  6,1-palcového Super Retina XDR displeja. O bezpečnosť nového iPhonu 12 sa stará Ceramic Shield so 4× väčšou odolnosťou pri páde, nie nadarmo je pevnejší než akékoľvek sklo na smartfóne. Vyspelá dvojitá 12 Mpx fotosústava s nočným režimom na všetkých fotoaparátoch fotí neuveriteľné fotky pri slabom svetle. A tá skvelá kinematografická kvalita Dolby Vision, v ktorej beží nahrávanie, úpravy a prehrávanie videí! Na rýchlejšie bezdrôtové nabíjanie sú zase pripravené nové pripínacie doplnky MagSafe.

Skok za skokom sa k vám blíži ďalšia novinka – iPhone 12 Pro. Vďaka superrýchlemu 5G je ako stvorený na sťahovanie obrovských súborov na cestách a streamovanie HDR videí. Na krásne jasný 6,1-palcový Super Retina XDR displej je radosť pozerať, presne ako na fotky z profesionálnej 12 Mpx fotosústavy, ktorá cvakne neuveriteľné fotky aj pri slabom svetle a má 4× rozsah optického zoomu. Zásluhou LIDAR skeneru zažijete dokonalejšie zážitky v rozšírenej realite alebo si odfotíte skvelé portréty v nočnom režime. Samozrejmosťou je čip A14 Bionic či ochrana pomocou Ceramic Shield. A aj v tomto prípade môžete počítať s novými pripínacími doplnkami MagSafe na rýchlejšie bezdrôtové nabíjanie.   

Pre tých najnáročnejších z vás je tu nekompromisný iPhone 12 Pro Max so superrýchlym 5G, čipom A14 Bionic, ale hlavne s najlepšou 12 Mpx fotosústavou na iPhone, ktorá fotí senzačné fotografie aj v šere a má 5× rozsah optického zoomu. Pozriete si ich na väčšom, 6,7-palcovom Super Retina XDR displeji. Užijete si portréty v nočnom režime a dokonalejšie zážitky v rozšírenej realite vďaka LIDAR skeneru. Videá nahráte, upravíte, prehráte v kinematografickej kvalite Dolby Vision. A na rýchlejšie bezdrôtové nabíjanie využijete nové pripínacie doplnky MagSafe. Toto je jednoducho ohromný skok správnym smerom.  

Malá telom, veľká duchom! Taká je posledná Apple novinka – iPhone 12 mini. Je to najmenší, najtenší a najľahší 5G telefón na svete. Tento maximálne schopný mini iPhone vás dostane kompaktným 5,4-palcovým Super Retina displejom, čipom A14 Bionic a novou 12 Mpx dvojitou fotosústavou s nočným režimom na všetkých fotoaparátoch. HDR videá si nahráte, upravíte a prehráte rovno v kinematografickej kvalite Dolby Vision. Superrýchle 5G zase využijete na sťahovanie filmov a streamovanie videí vo vysokej kvalite. Nový iPhone 12 mini jednoducho klame telom.

Štart predaja iPhone 12 sa začína 13. 11. 2020 o 08.00 hod.! Nenechajte si to ujsť!

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: