Sušenie vlasov už nemusí trvať večnosť! Objavte nový fén Philips DryCare Prestige!

Doprajte svojim vlasom starostlivosť, akú si skutočne zaslúžia – nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú koruna krásy. S kvalitným fénom Philips DryCare Prestige budte mať istotu, že svoje vlasy zbytočne nevystavujete zdĺhavému sušeniu. Tento fén má zabudovanú technológiu SenseIQ, ktorá pravidelne meria teplotu a upravuje ju tak, aby nedošlo k ich poškodeniu teplým vzduchom. Silný prúd zase zaistí až o 30 % rýchlejšie vysušenie (v porovnaní s modelom BHD004/00). Vaše vlasy tak budú zdravšie a krajšie, a to aj pri každodennom fénovaní! Dvojnásobné množstvo iónu zaistí, aby ste nemali krepovité a elektrizujúce vlasy a 3 unikátne nadstavce slúžia iba pre vašu potrebu. Je iba na vás, či uprednostníte objem a vlny, bleskové vysušenie alebo uvoľňujúcu masáž.

Sušte si vlasy efektívne a s predĺženou zárukou 1 rok! Aby ste získali predĺženú záruku 1 rok, zaregistrujte výrobok na My Philips do 3 mesiacov od kúpy. Viac informácií sa dozviete na stránkach Philips.

Večne meškáte? S rýchlym sušením už nikam meškať nebudete, tak si nezmeškajte kúpiť fén na vlasy Philips DryCare Prestige, akcia platí do 31. 7. 2020!

Zoradiť:
Zoradiť: