Novinka NOKIA 8

Legendárna značka Nokia znovu dobýja svet mobilných telefónov! Najnovším prírastkom je smartfón Nokia 8 – dosiaľ najlepšie vybavený telefón tejto značky. Má veľkú šancu stať sa predajným hitom. Ťahákom je unikátny režim Dual-Sight, ktorý vám umožní súčasné snímanie predným a zadným fotoaparátom. Tieto originálne fotky a videá budete môcť sledovať na rozdelenej obrazovke prístroja.

O to, aby zábery skutočne stáli za to, sa postaráte nielen vy, ale aj optika špičkového výrobku Zeiss, ktorou sú fotoaparáty Nokie 8 vybavené. Zadný fotoaparát je duálny s dvoma 13MPx snímačmi (farebným a čiernobielym). Skvelé 13MPx rozlíšenie ponúka aj predný fotoaparát.

Aj ďalšie parametre Nokie 8 rozhodne stoja za to, či už sa jedná o vysoko výkonný procesor Snapdragon 835, 4GB operačnú pamäť RAM, či úložisko s kapacitou 64 GB rozšíriteľné pomocou microSD kariet. Väčšina z vás ocení tiež fakt, že v telefóne beží čistý operačný systém Android 7.1.1 Nougat, bez zbytočných aplikácií a ďalších nevyžiadaných doplnkov.

Keď sa k tomu pridá štýlový vzhľad, špičkové spracovanie a krásny 5,3“ displej s rozlíšením 2560x1440 px, je jasné, že Nokia spravila ďalší veľký krok k návratu na výslnie.

Objednajte si výbornú Nokiu 8 už teraz!

Platnosť akcie skončila