Procesory Intel

Ešte lepší výkon a intenzívnejšie zážitky sľubujú nové procesory 8. generácie Intel Core. Čo nám užívateľom prinášajú?

- Extra rýchly prenos dát – s technológiou Thunderbolt™ 3 a s rýchlosťou 40 Gb/s sa môžete tešiť na skutočne bleskové prenosy dát.

- Špičkový výkon – či už tvoríte videá v 4K rozlíšení alebo 360° zobrazenia, procesory novej generácie zaručia plynulý a rýchlejší chod než doposiaľ. O 40 % vyšší výkon oceníte i v kancelárskych aplikáciách.

- Zábava bez obmedzenia – s výdržou až 10 hodín na jedno nabitie môžete streamovať videá, pracovať na maximum alebo hrať hry, a to ako na viacerých monitoroch súčasne, tak bez problémov i v 4K rozlíšení.

A čo ešte oceníte v každodennej prevádzke? Okrem bezkonkurenčne rýchleho a bezproblémového chodu sa počítače s novými procesormi 8. generácie Intel Core pyšnia tiež intuitívnym ovládaním pomocou hlasu, dotyku či dotykového pera. 8. generácia procesorov Intel skrátka posúva hranice na úplne novú úroveň. Spoznajte ju v praxi!

THUNDERBOLT 3 – umožňuje zariadeniam streamovať videá i ďalšie dáta. Elektrická energia sa prenáša pomocou jediného káblu, ktorý je možné zároveň pripojiť k obrazovkám s vysokým rozlíšením, externou grafikou alebo rýchlym úložiskám.

INTEL TURBO BOOST 2.0 – v prípade potreby ponúka táto technológia zvýšenie výkonu, čím zabraňuje preťaženiu systému náročnými aplikáciami.

INTEL SPEED SHIFT – zaisťuje bleskurýchle reakcie počítača. Bez čakania sa tak budete prepínať medzi programami alebo prechádzať webové stránky. 

Platnosť akcie skončila