Acer so zárukou až 3 roky

Špičková kvalita, atraktívny dizajn, odolné materiály, produkty vyrobené s dôrazom na detail a spoľahlivosť – to sú produkty Acer. Slušne vybavené notebooky či zariadenia 2v1 teraz môžete zakúpiť s predĺženou zárukou – až 3 roky bez cenového navýšenia. Počas trvania záruky vám teda, v prípade záručných problémov, zariadenie bezplatne opravia.

O akcii

Akcia sa týka notebookov zo sérií Swift, Spin, Nitro, Predator, ako aj na 2v1 Switch zariadenie kúpené v termíne od od 27.8. 2018 do 31.12. 2018. Uvedené produkty zakúpené v tomto období môžete zaregistrovať do 31.1. 2019

Ako sa registrovať

Po zakúpení vybraného produktu Acer si vytvorte Acer ID na webe www.acer.cz v sekcii podpora. Po zegistrácii Acer ID v tejto službe zaregistrujte aj zakúpené zariadenie. Pre bezproblémovú registráciu je potrebné mať zariadenie pri sebe a do registračného formulára vyplniť dátum kontaktné údaje a dátum nákupu. Do jedného mesiaca po registrácii dostanete potvrdenie emailom.

Značkový Acer servis

Servis produktov Acer sa zabezpečujú skúsení technici vo vlastnom značkovom servisnom centre v Brne, ktoré slúži aj pre Slovensko a ďalšie krajiny strednej a východnej Európy. Vďaka kvalite technického vybavenia sa servis dokáže úzko špecializovať na jednotlivé zariadenia aj konkrétne postupy opráv, preto sa toto servisné centrum radí medzi tie najlepšie v regióne.

Oceňovaná technická podpora

Servisné centrum Acer ponúka oceňované služby technickej podpory, ktorá je pre slovenských zákazníkov k dispozícii telefonicky na čísle +421 2 3333 1027, formou emailu alebo chatu. V prípade potreby riešenia problémov si tak sami môžete zvoliť formu komunikácie, ktorá vám najviac vyhovuje.

Zoradiť:
Zoradiť: