Notebook Dell Vostro 15 (5415) (JYTD9) sivý

Výrobca: Dell , Kategória: Notebooky
Kód tovaru: DLLJYTD9

Typ zariadenia: Klasický notebook
Typ zariadenia: Cestovné
Typ zariadenia: Multimediálne
Značky: Dell
Typ procesora: AMD Ryzen 5
Počet jadier: 6
Označenie procesora: 5500U
Frekvencia procesora: 2 100 MHz

Zistiť dostupnosť

Dell Vostro 5415, sivá


Vostro 5415 je 14-palcový notebook s Full HD displejom, ktorý sa postará o povýšenie vašej produktivity na novú úroveň. Robí pre to všetko potrebné – minimalizuje rušivé rámčeky aj prináša vysoký výkon od AMD a funkcie orientované na bezpečie, spoľahlivosť aj efektivitu. Patrí medzi ne napríklad vynikajúca HD webkamera s fyzickým krytom alebo napríklad podsvietená klávesnica odolná voči poliatiu. Rovnako tak Dell tento model vybavil čítačkou odtlačku prstov pre zabezpečený prístup k dátam vnútri PC a spoľahnúť sa môžete aj na mimoriadne ľahkú prenosnosť vzhľadom k tenkému telu s hmotnosťou len 1,44 kg.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Moderný hardware pre rýchle reakcie
  • Hliníkový povrch a hmotnosť len 1,44 kg pre jednoduché prenášanie
  • Čítačka odtlačku prstov zaisťujúca zabezpečené prihlásenie
  • Podsvietená klávesnica odolná voči poliatiu
  • Skvelé videokonferencie HD kamerou

 


V otázke produktivity neuhýba!

 


Prvotriedna výbava


Ľahký a štýlový: Počítač váži len 1,44 kg pre dokonalú presnosť a má štýlový hliníkový povrch. Môžete si tak byť istí profesionálnym vzhľadom. Vysoký výkon: Zásluhou moderného procesora AMD Ryzen, ktorý dopĺňa ďalší moderný hardware, sa môžete oprieť o výkon vhodný aj pre náročné úkony. Skutočná odolnosť: Aby mohol Dell pri notebooku Vostro 5415 garantovať špičkovú odolnosť aj spoľahlivosť, nechal ho prejsť 15 náročnými vojenskými testami. Skvelá klávesnica: Skvele sa vám bude písať na klávesnici odolnej voči poliatiu. Má navyše väčší rozstup klávesov pre väčšie pohodlie. Jednoduché upgrady: Vostro 5415 navrhol Dell tak, aby umožňoval jednoduché rozšírenie. Jednoducho tak za niekoľko rokov upgradujete RAM aj zvýšite výkon.

 


Produktivita na prvom mieste


Premyslené chladenie: Dell optimalizoval systém chladenia, ktorý sa postará o to, aby CPU, GPU aj ďalší hardware bol aj v najvyššom výkone perfektne chladný, ale pritom notebook zostal elegantne tenký. Tichý chod: Spoľahnúť sa môžete nielen na dlhú životnosť, ale aj na krásne tichý chod, o ktorom nebudete ani vedieť. Minimalizované rámčeky: Dell minimalizoval okraje okolo displeja, aby zmenšil rozmery a tiež vás pri práci nič nerušilo. ExpressCharge: Vďaka tejto technológii môžete dobiť až 80 % kapacity akumulátora za obyčajnú hodinu.

 


Pokročilé zabezpečenie


Fyzická krytka webkamery: 100 % súkromie prináša fyzická krytka webkamery. Čítačka odtlačku prstov: Na rýchle a zabezpečené prihlásenie do PC sa môžete spoľahnúť vďaka integrovanej čítačke odtlačku prstov spolupracujúcej s funkciou Windows Hello.

 


Dell Mobile Connect


Prehľad o komunikácii: Dell Mobile Connect vám v rámci počítača poskytne možnosť mať prehľad o telefónnych hovoroch, SMS aj notifikáciách z aplikácií v mobilnom telefóne na vašom PC a oveľa viac. Jednoduchý prenos súborov: Vďaka softwaru Dell Mobile Connect možno tiež ľahko prenášať medzi zariadeniami súbory, fotografie, videá, hudbu či dokumenty bez potreby využívať externé úložisko či obmedzujúce káble. Zrkadlenie do PC: Ľahko možno zrkadliť obrazovku vášho smartfónu na obrazovku počítača a na ňom pracovať s aplikáciami v telefóne. Maximálne bezpečie: O bezpečnosť prenášaných dát sa pritom nemusíte obávať ani v najmenšom vzhľadom k zašifrovanej komunikácii technológiou Point-to-Point.


 


  


 


Lepšie videokonferencie


Dôraz na kvalitu: O vysokú kvalitu videohovorov sa môžete oprieť vďaka 2,7 mm kamere s HD rozlíšením. SmartByte: Vysokej kvalite videokonferencií nahráva tiež funkcia SmartByte, ktorá pre nich zabezpečí prioritu pred ostatnými sieťovými úkonmi.

Záruka 36 mesiacov
Partnumber JYTD9
Procesor
6
AMD Ryzen 5
5500U
2 100 MHz
4 000 MHz
Displej
14 "
matný
1920 × 1080 bodov
nie
60 Hz
Operačná pamäť
8 GB
Typ pamäti DDR4
Frekvencia pamäti 3 200 MHz
Pevný disk
Typ úložiska SSD
512 GB
512
Mechanika
Optická mechanika bez optickej mechaniky
Grafická karta
zdieľaná pamäť
AMD
Radeon Graphics
Veľkosť pamäte VGA -
Pripojenie a siete
Konektivita RJ45/LAN , Bluetooth , Wi-Fi
WEB kamera a mikrofón
Rozlíšenie WEB kamery 0,3 Mpx
Dalšie vlastnosti
Microsoft Windows 10 Pro
Áno
podpora pamäťových kariet, HDMI výstup, webkamera, podsvietená klávesnica
Vstupy a výstupy
Počet USB konektorov 1× USB-C, 2× USB 3.0
Napájanie
Li-Ion
Počet článkov batérie 4
Ďalšie parametre
Typ zariadenia Cestovné, Multimediálne, Klasický notebook
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 32.1 cm
Výška výrobku 1.8 cm
Hĺbka výrobku 21.3 cm
Hmotnosť výrobku 1.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 40.0 cm
Výška balenia 7.0 cm
Hĺbka balenia 40.0 cm
Váha balenia 1.7 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu