Notebook Dell Inspiron 15 (5502) (N-5502-N2-513S) strieborný

Výrobca: Dell , Kategória: Notebooky
Kód tovaru: DLLN5502N2513S

Farba notebooku: strieborná farba
Typ zariadenia: Multimediálne
Typ zariadenia: Klasický notebook
Značky: Dell
Typ procesora: INTEL Core i5
Počet jadier: 4
Označenie procesora: 1135G7
Generácia procesora: Tiger Lake

Zistiť dostupnosť

Dell Inspiron 15 (5502)Dell Inspiron 15 (5502), strieborná


S notebookom Dell Inspiron 15 získate spoľahlivý pracovný nástroj i jednoducho prenositeľného parťáka určeného na vyžitie po pracovnom nasadení. Zariadenie disponuje 15,6" matným displejom s Full HD rozlíšením, aby každý detail obrazu vynikol čisto a jasne. O plynulý pohyb bez trhania sa postará nielen výkonný štvorjadrový procesor Intel Core i5-1135G7 a 8 GB operačná pamäť.


Špičkový zvukový prednes zaisťujú dva vstavané reproduktory s technológiou Waves MaxxAudio, takže dramatické scény vo všetkých filmoch, seriáloch či hrách budú ešte impozantnejšie. Ľahké zadávanie číselných hodnôt si vezme na starosť veľmi príjemná podsvietená klávesnica s numerickou časťou.


Na bokoch a zadnej strane prístroja nájdete bohatú ponuku konektorov, ktoré využijete na pripojenie svojich externých zariadení, napr. klávesnice, myši či druhého monitora. K dispozícii máte moderné rozhranie USB-C, dvojicu USB 3.2 a 2.0 aj HDMI a ,samozrejme, tiež bezdrôtové technológie Bluetooth 5.1 a Wi-Fi 5. V notebooku dostanete už predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home, ktorý vám zaistí prehľadné a prívetivé užívateľské prostredie. Rovnako nechýba ani čítačka pamäťových kariet pre rýchle zálohovanie či prehliadanie fotografií z vašej dovolenky.
Dell Inspiron 15 (5502)


 


Kľúčové vlastnosti


  • Notebook s Full HD displejom zameraný na pohodlnú prácu na cestách
  • Vysoký výkon štvorjadrového procesora Intel 11. generácie a 8 GB RAM
  • Podsvietená klávesnica s numerickou časťou na pohodlné písanie
  • Dvojica kvalitných vstavaných reproduktorov s technológiou Waves MaxxAudio
  • Bohatá kapacita NVMe SSD 512 GB na uloženie všetkých súborov a aplikácií
  • Pripojenie externých zariadení cez HDMI, USB-C, USB 3.2, Bluetooth
  • Predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home

 


Ľahko nositeľný notebook s vysokým výkonom a luxusným dizajnom premieňa prácu i zábavu na cestách na príjemnú záležitosť.

 


Vysoký výkon, vysoké pracovné nasadenie


Pripravte sa zažiariť so zariadením, ktoré sa stane vaším každodenným pracovným partnerom. Vnútri tohto zariadenia preto nájdete moderný štvorjadrový procesor Intel Core i5-1135G7, ktorý spolu s 8 GB operačnej pamäte DDR4 SDRAM zaisťuje vysoký výkon vo všetkých vašich pracovných aplikáciách aj v priebehu zábavy. Viacúčelový USB-C port následne poskytne rozšírenú kompatibilitu s perifériami a podporuje aj rozhranie DisplayPort na jednoduché pripojenie druhého monitora a rozšírenie pracovnej plochy.


 Dell Inspiron 15 (5502)
 


Rýchly prístup k vašim súborom


O rýchle načítanie operačného systému aj prístup ku všetkým vašim súborom sa postará vysoko výkonné SSD úložisko typu NVMe so solídnou kapacitou 512 GB. Tú možno navyše ešte ďalej rozšíriť a mať tak v notebooku NVMe disky formátu M.2 hneď dva. V BIOSu si následne ľahko nakonfigurujete pole RAID 0 alebo RAID 1 a vďaka zrkadleniu sa nebudete musieť báť, že prídete o svoje drahocenné dáta.


 Dell Inspiron 15 (5502)
 


Vychutnajte si parádny obraz


Zvládnite toho viac s veľkou 15,6" obrazovkou s rozlíšením Full HD, širokými pozorovacími uhlami a elegantným úzkym rámčekom. K tomu pripočítajte pôsobivý pomer zobrazovacej plochy voči telu a je jasné, že z obrazu uvidíte vždy úplné maximum.


 Dell Inspiron 15 (5502)
 


Produktívny za každých okolností


Nenechajte sa obmedzovať nutnosťou mať počítač neustále zapojený v sieti a pocíťte úplnú slobodu vďaka funkcii ExpressCharge, ktorá bleskovo nabije batériu vášho zariadenia až na 80 % kapacity len za 60 minút. Zabudovaný spínač potom umožní zapnúť notebook v priebehu okamihu, a to bez ohľadu na to, v akom napájacom režime sa počítač práve nachádza. Vaša produktivita tak nebude ničím narušená.


Dell Inspiron 15 (5502)
 


Chladenie, ktoré vás nezradí


Zdvíhací pánt ponúka pohodlnejšie písanie a lepšie prúdenie vzduchu pod notebookom. To je ešte posilnené inteligentným systémom tepelných profilov, ktorý rozpozná, keď máte notebook v rukách, keď na kolenách a keď na stole. Počas držania tak chladenie zvoľní tempo a v okamihoch, keď bude notebook na pevnej podložke, sa ventilátory rozbehnú na plný výkon, aby prispeli k vašej maximálnej produktivite.


Dell Inspiron 15 (5502)
 


Prihlásenie jednoduchým dotykom


Novo navrhnuté tlačidlo vypínača tvorí elegantnú súčasť klávesnice a dodáva jej uhladený vzhľad, ktorý podporí čisté dizajnové prvky s okrajmi s diamantovým vzorom okolo touchpadu. Do vypínača bola integrovaná čítačka odtlačkov prstov, ktorá umožní jednoduché prihlasovanie do systému jednoduchým dotykom.


Dell Inspiron 15 (5502)
 


Bohatá ponuka konektorov


1.Čítačka pamäťových kariet microSD | 2. Port USB 3.2 1. generácie | 3. Kombinovaný konektor na slúchadlá/mikrofón | 4. Napájací konektor | 5. Port HDMI 1.4 | 6. Port USB 3.2 1. generácie | 3. Port USB 3.2 Type-C™ 2. generácie (technológia DP/napájanie)


Dell Inspiron 15 (5502)

Záruka 24 mesiacov
Partnumber N-5502-N2-513S
Procesor
4
INTEL Core i5
1135G7
Generácia procesora Tiger Lake
2 400 MHz
4 200 MHz
Displej
15.6 "
matný
1920 × 1080 bodov
nie
Operačná pamäť
8 GB
Typ pamäti DDR4
Frekvencia pamäti 3 200 MHz
Pevný disk
Typ úložiska SSD
512 GB
512
Mechanika
Optická mechanika bez optickej mechaniky
Grafická karta
nezdieľaná pamäť
nVidia
GeForce MX330
Veľkosť pamäte VGA 2 048
Pripojenie a siete
Konektivita Bluetooth , Wi-Fi
WEB kamera a mikrofón
Rozlíšenie WEB kamery 0,3 Mpx
Dalšie vlastnosti
Microsoft Windows 10
Áno
podsvietená klávesnica, HDMI výstup, webkamera, notebooky s opravou do druhého pracovného dňa, numerická klávesnica, podpora pamäťových kariet
Vstupy a výstupy
Počet USB konektorov 2× USB 3.0, 1× USB-C
Napájanie
Li-Ion
Počet článkov batérie 4
Ďalšie parametre
Typ zariadenia Klasický notebook, Multimediálne
Farba notebooku strieborná farba
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 35.6 cm
Výška výrobku 1.8 cm
Hĺbka výrobku 23.4 cm
Hmotnosť výrobku 1.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 45.0 cm
Výška balenia 7.0 cm
Hĺbka balenia 35.0 cm
Váha balenia 8.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu