Navigačný systém GPS Navitel T505 PRO, tablet čierna

Výrobca: Navitel , Kategória: Autonavigácie
Kód tovaru: NVTT505PRO

Značky: Navitel
Uhlopriečka displeja: 7"
Rozlíšenie displeja: 1024 × 600 bodov
Slot pre pamäťovú kartu: Áno
Typ mapy: Európa Lifetime
Doživotná aktualizácia máp: Áno
Výdrž batérie: 8 hod.
Autokamera: Nie

Zistiť dostupnosť

Navitel T505 PRONavitel T 505 PRO, sivá


Navitel T505 PRO je univerzálny navigačný tablet, založený na modernom operačnom systéme Android 9. O vysoký výkon sa stará štvorjadrový procesor MediaTek MT8321 s najvyšším taktom 1,3 GHz. Ten podporuje 1 GB operačnej pamäte a všetky dôležité mapy a vaše dokumenty pojme 16 GB vnútornej pamäte. Tú je možné navyše rozšíriť vložením microSD karty do maximálnej kapacity až 32 GB. Tablet obsahuje slot na hneď 2 SIM karty a podporu 2G/3G sietí a samozrejmosťou je aj Wi-Fi konektivita, čo značí pohodlnú možnosť aktualizovať a prezerať mapy vrátane bodov záujmu, takže ak sa po ceste budete chcieť zastaviť na niečo dobré, vždy budete môcť. Tablet vás navyše v priebehu cesty upozorní na prípadné dopravné obmedzenia, varuje pred rýchlostnými radarmi či pomôže s radením do jazdných pruhov.


V tablete sú pre vás už predinštalované mapy 47 rôznych krajín, takže môžete s pokojným srdcom prejsť celú Európu a ďalej sa vydať objavovať krásy Ruska, Ukrajiny, Kazachstanu či Bieloruska.


K výrazným prednostiam tohto navigačného tabletu patrí prítomnosť dvoch fotoaparátov, to keby ste potrebovali v prípade núdze napríklad vyfotografovať miesto dopravnej nehody. Pokiaľ práve nebudete mať poruke autonabíjačku, batéria s kapacitou 2 800 mAh vám postačí na celý deň nepretržitého používania. Domov aj do destinácie tak dôjdete ešte predtým, než tabletu dôjde energia. Zaujímavosťou je aj prítomnosť 3,5 mm audio jack výstupu na prehrávanie hudby či pustenie hlasových pokynov navigácie cez reprosústavu vášho automobilu.Navitel T505 PRO
 


Navitel T505 PROKľúčové vlastnosti:


 • 7-palcový dotykový displej na ľahkú obsluhu
 • Držiak na jednoduché pripevnenie na čelné sklo automobilu
 • Mapy 47 krajín s pravidelnou bezplatnou aktualizáciou
 • Založené na operačnom systéme Android 9.0
 • Podpora Wi-Fi pripojenia, 2 SIM kariet a Bluetooth
 • Upozornenie na radary a obmedzenia rýchlosti
 • Možnosť inštalácie doplnkových máp

 

Navigačný systém a inteligentný tablet v jednom. S mapami 47 krajín s bezplatnou aktualizáciou už v základe a výstrahami, upozorňujúcimi vás napríklad na prebiehajúce meranie rýchlosti v prechádzanom úseku.

 


Pohodlné ovládanie


GPS navigačný tablet Navitel T 505 PRO je vybavený kapacitným multidotykovým displejom s uhlopriečkou 7 palcov. Vďaka nemu je ovládanie všetkých funkcií prístroja nesmierne pohodlné. Mapu s vyznačenou trasou si môžete jednoducho približovať či odďaľovať a jednoduchým dotykom niekoľkých prstov vyriešite aj konfiguráciu celého zariadenia.


Navitel T505 PRO
 


Online služby vďaka Wi-Fi pripojeniu a podpore SIM kariet


Využite možnosť jazdiť šikovne a pripojte sa k spokojným používateľom online služby firmy Navitel a jej partnerov, medzi ktoré patria Navitel.Traffic, Navitel.Events na prehľad udalostí na cestách, Navitel.News a Booking.com. Vďaka tomu budete vždy vedieť kam idete, ako sa tam dostanete a kde budete na mieste určenia spať.


Navitel T505 PRO
 


Veľa praktických funkcií


Okrem toho, že vás Navitel T 505 PRO dovedie do stanoveného cieľa, sa u tohto navigátora môžete spoľahnúť aj na celý rad zaujímavých funkcií. Na viacprúdových komunikáciách vám napríklad prístroj poradí, do ktorého jazdného pruhu by ste sa mali zaradiť. A v neposlednom rade vás včas varuje pred dopravnými obmedzeniami a rýchlostnými radarmi, ktoré by ste mohli na trase stretnúť.


Navitel T505 PRO
 


Vyrazte na cestu okolo Európy


Navitel T 505 PRO je už v základe vybavený mapami 47 krajín. Ide o 43 štátov Európskej únie + Bielorusko, Kazachstan, Rusko a Ukrajinu (mapy ďalších krajín si môžete stiahnuť zo služby Navitel Navigator Update Center). Krížom krážom tak môžete prejsť celý náš kontinent – vďaka spoľahlivej navigácii sa nestratíte ani v miestach, kde ste v živote neboli. Mapy sú navyše až štyrikrát ročne bezplatne aktualizované, takže máte vždy istotu ich platnosti. Aktualizácie sú zaručené po celú dobu životnosti prístroja.


Navitel T505 PRO
 


Obsah balenia:


 • Navigačný tablet Navitel T505 PRO
 • Držiak do auta (na čelné sklo)
 • Stojanček
 • Nabíjačka do auta (12/24 V)
 • Nabíjačka na doma
 • Micro USB kábel
 • Užívateľská príručka
 • Záručný list

Záruka 24 mesiacov
Vlastnosti
Typ navigácie pre TIR, BUS, kempingové vozidlo, osobné automobily
3D náhľad pri navigácii Áno
3D zobrazenie budov Áno
Hlasové ovládanie Áno
Asistent jazdných pruhov Áno
Automatický prepočet trasy Áno
Alarm na rýchlostné/bezpečnostné kamery Áno
Upozornenie na povolenú rýchlosť Nie
Varovanie pred čelným nárazom Nie
Handsfree Áno
Autokamera Nie
Áno
Áno
Mapy
Typ mapy Európa Lifetime
Doživotná aktualizácia máp Áno
Displej
Rozlíšenie displeja 1024 × 600 bodov
7"
Pamäťové karty a sloty
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Batéria
Výdrž batérie 8 hod.
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.8 cm
Výška výrobku 18.8 cm
Hĺbka výrobku 0.9 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 22.0 cm
Výška balenia 8.1 cm
Hĺbka balenia 13.3 cm
Váha balenia 0.8 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu