Navigačný systém GPS Mio Spirit 7800 Full Europe Lifetime (442N60200006) čierna

výpredaj
Výrobca: Mio , Kategória: Autonavigácie
Kód tovaru: MIOSPIRIT7800FELT

Značky: Mio
výpredaj: Áno
Uhlopriečka displeja: 5"
Rozlíšenie displeja: 800 x 480 bodov
Slot pre pamäťovú kartu: Áno
Typ mapy: Európa Lifetime
Doživotná aktualizácia máp: Áno
Autokamera: Nie

Zistiť dostupnosť

Mio Spirit 7800 Full Europe Lifetime


Časy papierových máp sú dávno za nami. S navigáciou Mio Spirit 7800 máte po ruke praktického asistenta na cesty, ktorý vám poradí, kadiaľ sa vydať v neznámej lokalite, ako plynule prejsť komplikovanou dopravnou situáciou, alebo kde je potrebné sa zastaviť na odpočinok. Prístroj si pomocou aktívneho magnetického držiaka jednoducho umiestnite na prehľadné miesto na čelnom skle, zadáte cieľovú stanicu a necháte sa navigovať. Dopravnú situáciu budete mať pred sebou ako na dlani vďaka extra veľkému širokouhlému 5palcovému displeju.


Navigácia s pohľadom za horizont


Čo tak náhľady v 3D? Pre displej s rozlíšením 800 x 480 pixelov maličkosť. Tieto náhľady vás vďaka funkcii Lane Guidance pri odbočovaní nasmerujú do správneho jazdného pruhu, navyše sa bez stresu môžete pripraviť na to, čo vás na ceste čaká. Iste, môžete namietnuť, že nemožno stále pozorovať obrazovku navigácie. Pre tieto prípady je k dispozícii integrované hlasové navádzanie a technológia Text to Speech. A čo viac, Spirit 7800 sa dokáže prispôsobovať vašim potrebám. Monitoruje štýl jazdy a podľa toho plánuje trasy.


Spoločník na rýchlu a bezpečnú cestu do cieľa.


 


Neustále sa učí a zdokonaľuje


Skúsenosti? Často na nezaplatenie. IQ Routes funguje ako databáza informácií o prevádzke zo skúseností ostatných vodičov, podľa ktorých sa inšpiruje k optimalizácii trasy. Ste tak ušetrení nekonečných kolón alebo cestných uzávierok. Samozrejmosťou sú informácie o rýchlostných limitoch a miestach, kde sa môžete občerstviť alebo doplniť palivo. Neopustí vás dokonca ani pri parkovaní. Akonáhle sa priblížite aspoň do vzdialenosti jedného kilometra od cieľa, budete vedieť, kde svoje vozidlo zaparkovať. 


Pravidelné doživotné aktualizácie


Svet okolo sa neustále mení. A Mio Spirit 7800 si to dobre uvedomuje. Po celú dobu životnosti navigácie získavate prístup k pravidelným aktualizáciám reflektujúcich premeny dopravnej infraštruktúry. Stačí do svojho smartfónu nainštalovať softvér MioMore. Činnosť je zabezpečovaná 950mAh batériou, ktorú jednoducho dobijete pomocou autonabíjačky s dvoma USB portmi. Súčasťou balenia je dátový/nabíjací USB kábel a magnetický držiak na predné sklo.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 442N60200006
Vlastnosti
Typ navigácie osobné automobily
3D náhľad pri navigácii Áno
3D zobrazenie budov Nie
Hlasové ovládanie Nie
Asistent jazdných pruhov Áno
Automatický prepočet trasy Áno
Upozornenie na povolenú rýchlosť Áno
Varovanie pred čelným nárazom Nie
Handsfree Nie
Autokamera Nie
Nie
Nie
Mapy
Typ mapy Európa Lifetime
Doživotná aktualizácia máp Áno
Displej
Rozlíšenie displeja 800 x 480 bodov
5"
Pamäťové karty a sloty
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 13.4 cm
Výška výrobku 8.8 cm
Hĺbka výrobku 1.7 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 9.5 cm
Výška balenia 7.7 cm
Hĺbka balenia 15.7 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací