Navigačný systém GPS Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe45 (010-01680-13) čierna

výpredaj
Výrobca: Garmin , Kategória: Autonavigácie
Kód tovaru: GARDRIVES51TDE45

Značky: Garmin
výpredaj: Áno
Uhlopriečka displeja: 5"
Rozlíšenie displeja: 480 x 272 bodov
Slot pre pamäťovú kartu: Áno
Typ mapy: Európa Lifetime
Výdrž batérie: 1 hod.
Autokamera: Nie

Zistiť dostupnosť

GPS Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe45 (010-01680-13), čierna


Počas vašej jazdy automobilom sa často stáva, že zablúdite a zbytočne strácate čas hľadaním správnej cesty. Jazdite vždy tou správnou a najkratšou cestou vďaka navigačnému systému GPS Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe45. Obsahuje funkcie, ktoré na jednoduché a bezpečné cestovanie rozhodne využijete.


Jazda s vozidlom bez komplikácií


Navigačný systém GPS Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe45 spadá do vyššieho radu novej rodiny automobilových navigácií Garmin Drive. Prináša svojim používateľom funkcie, ktorými sú ako aktuálne dopravné obmedzenia, asistencia pri radení do jazdných pruhov, tak aj náhľady križovatiek. Vďaka tomu ste vy i vaše vozidlo vždy informované na prípadné komplikácie.


Cestujete bezpečne spoločne s navigáciou.

 


Vždy aktuálne mapy zo 45 krajín Európy


Automobilová navigácia je už štandardom skoro každého osobného vozidla. GPS Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe45 ponúka detailné mapy 45 krajín centrálnej Európy s úplne bezplatnými aktualizáciami. Ich stiahnutie prebieha bezplatne niekoľkokrát do roka po celú dobu životnosti vášho prístroja.

 


Pridávajte si do vašej cesty body záujmu


Zastávky na jedlo, zaujímavé pamiatky a výletné miesta, to všetko si môžete na navigačnom systéme GPS Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe45 dať ako body záujmu. Nechýba mu prepojenie ani so službami Foursquare a TripAdvisor, takže sa môžete spoľahnúť aj na odporúčanie od ďalších cestovateľov.


 

 


Dopravné upozornenia


Doprava po ceste býva často veľmi komplikovaná a vodič musí byť stále v strehu, aby nedošlo k nehode. Táto automobilová navigácia preto ponúka svojim používateľom dopravné upozornenia, ktoré si nastavíte buď prostredníctvom hlasových pokynov, alebo sledujete jej displej. Upozorňuje vás jednak na zmeny rýchlostných limitov, ostré zákruty, železničné prejazdy, ale aj na dopravné kamery a merané úseky.


Prepojte aplikáciu s vaším mobilným telefónom


Navigačný systém GPS Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe45 môžete teraz prepojiť aj s vaším mobilným telefónom. Na displeji navigácie sa vám tak zobrazia notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, SMS správach, e-mailoch bez toho, aby ste museli telefón brať do ruky. Pomocou dátového toku tiež získate informácie o aktuálnom dopravnom dianí, počasí, možnostiach parkovania a ďalšie.


Ovládanie pomocou hlasových pokynov


Ovládanie navigačného systému GPS Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe45 prebieha buď klasicky dotykovo, alebo pomocou hlasových pokynov. Postačí povedať názov vášho cieľa a bez akýchkoľvek vyťukávaní ho za vás systém vyhľadá.


Spätná kamera pre bezpečné parkovanie


Cúvanie je pre mnoho ľudí veľký problém a často kvôli nemu dochádza k menším nehodám. Ak si k systému GPS Garmin DriveSmart 51T-D Lifetime Europe45 zaobstaráte spätnú kameru Garmin BC 30 (predávaná samostatne) neunikne vám žiadna skrytá prekážka za vozidlom a pohodlne zaparkujete kamkoľvek, kde bude priestor presne na váš automobil.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 010-01680-13
Vlastnosti
Typ navigácie autonavigácia
3D zobrazenie budov Nie
Hlasové ovládanie Áno
Asistent jazdných pruhov Áno
Automatický prepočet trasy Áno
Autokamera Nie
Áno
Nie
Mapy
Typ mapy Európa Lifetime
Displej
Rozlíšenie displeja 480 x 272 bodov
5"
Pamäťové karty a sloty
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Batéria
Výdrž batérie 1 hod.
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 13.8 cm
Výška výrobku 8.3 cm
Hĺbka výrobku 2.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.5 cm
Výška balenia 7.0 cm
Hĺbka balenia 15.8 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací