Naparovač odevov Philips 8000 Series GC810/20

Odporúčame
Výrobca: Philips , Kategória: Naparovačky odevov
Kód tovaru: PHIGC81020

Systém proti odkvapkávaniu: Áno
Odvápňovanie: Áno
Bezpečnostné vypínanie: Nie
Parný výkon: 32 g/min
Objem nádržky (na vodu): 230 ml
Príkon: 1600 W
Typ naparovačky: ručné
Značky: Philips

Zistiť dostupnosť

Philips 8000 Series GC810/20


ručným naparovačom odevov Philips 8000 Series GC810/20 s príkonom 1 600 W už nebudete potrebovať žehliacu dosku. Tento výkonný pomocník rýchlo a ľahko odstráni všetky záhyby na vašom odeve a vďaka jeho kompaktnému a ergonomickému dizajnu sa vám s ním bude príjemne manipulovať. Pre čo najväčšie pohodlie je možné naparovať odevy vertikálne aj horizontálne. Použitie je vhodné a bezpečné dokonca aj na jemné tkaniny ako je hodváb či kašmír. Vďaka technológii OptimalTemp nezostanú na odeve žiadne lesklé škvrny ani spáleniny. Na silnejšie tkaniny je k dispozícii kefa.


Každodenný rýchly výsledok


Naparovač Philips nielen osvieži oblečenie a odstráni záhyby, ale zbaví ho aj zápachu a 99,9 % baktérií230 ml nádržka na vodu vystačí na naparenie až 5 kusov oblečenia. Za 60 sekúnd je pripravený na použitie a poskytne paru až 32 g/min. Automatický trvalý výstup pary je možné regulovať v 2 úrovniach. Lepší výsledok naparovania docielite s vyhrievanou doskou, ktorá je súčasťou príslušenstva. S patentovanou technológiou De-Calc, ktorá odstraňuje vodný kameň, bude naparovač vykazovať rovnaký výkon po dlhú dobu. Lepšiu manipuláciu s naparovačom dosiahnete vďaka 3 metre dlhému káblu.

 Kľúčové vlastnosti:


  • Naparuje odevy tlakom – položené alebo visiace
  • Neutralizuje zápach a odstraňuje baktérie
  • Patentovaná technológia De-Calc predĺži životnosť prístroja
  • technológiou OptimalTemp nespálite žiadnu tkaninu
  • Možno bezpečne používať na všetkých tkaninách
  • Nahriatie v priebehu 1 minúty

 


Naparovač odevov Philips zanechá váš odev bez záhybov, neutralizuje pachy a navyše je hygienický – odstráni až 99,9 % baktérií.

 


Výkonný pomocník


Ručný naparovač pary poskytuje výkonný trvalý výstup pary až 32 g/min. Každý deň sa tak dočkáte rýchleho výsledku.

 


Rýchle nahriatie


Za 60 sekúnd dôjde k nahriatiu naparovača, ktorý je tak pripravený na použitie takmer okamžite.

 


Vyhrievaná doštička pre rýchly výsledok


Pre rýchlejší výsledok naparovania je súčasťou príslušenstva vyhrievaná doska, ktorá súčasne bráni kondenzácii vody na odevoch. Na naparenie vášho oblečenia tak postačia len 3 minúty.

 


Naparuje visiace aj položené oblečenie


Žehliacu dosku už nebudete v domácnosti potrebovať, s naparovačom ľahko vyrovnáte všetky záhyby na visiacom oblečení, alebo položené na vyhrievanej doske (tlakom).

 


Patentovaná technológia De-Calc


Vďaka jedinečnej technológii De-Calc, odstraňujúcej vodný kameň, zvládne prístroj naparovať pri rovnakom výkone po dlhú dobu.

 


Nádržka na vodu


Spotrebič je vybavený 230 ml nádržkou na vodu, ktorá poskytne až 12 minút súvislého naparovania. Bez nutnosti doplňovania tak vyrovnáte až 5 odevov alebo dva outfity, ideálne pred rýchlym odchodom z domu. Do nádržky možno dopĺňať aj vodu z kohútika.

 


Likviduje až 99,9 % baktérií


Výhodou je možnosť naparovania posteľnej bielizne i závesov, trvalý výstup pary odstraňuje zápach a zlikviduje až 99,9 % baktérií.

 


Technológia OptimalTemp


Nebojte sa, že spálite látku, technológia OptimalTemp zaručí bezpečné použitie na všetkých tkaninách, dokonca aj na jemných, ako je hodváb či kašmír.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ naparovačky ručné
Príkon 1600 W
Objem nádržky (na vodu) 230 ml
Parný výkon 32 g/min
Nie
Áno
Áno
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 36.5 cm
Výška balenia 24.3 cm
Hĺbka balenia 15.8 cm
Váha balenia 2.4 kg
Více informací Méně informací