Supertip! Nanokozmetika pre váš domov i auto


Predstavte si, že doma ľahko odstránite zašlú špinu v sprchovom kúte. Alebo že lesk vášho čerstvo umytého auta odolá každému počasiu. Zoznámte sa s prevratnou novinkou – čistiacimi prostriedkami na báze nanotechnológie. Už nemusíte rezignovane obchádzať zdanlivo nevyčistiteľné umývadlo, ani míňať za nekvalitné vosky a šampóny. Produkty nanokozmetiky STILLGUARD zabodujú i tam, kde bežnej kozmetike dávno došiel dych!

Set nanokozmetiky STILLGUARD pre čistú domácnosť – prekvapenie pre každú gazdinku. Upratať domácnosť nebolo nikdy tak jednoduché a účinné ako s nanokozmetikou. Bez namáhavého drhnutia nie len odstránite najrôznejšie nečistoty, ale zároveň zaistíte vášmu nábytku dlhotrvajúcu ochranu. Urobte pod stromčekom radosť kozmetikou budúcnosti!

Set nanokozmetiky STILLGUARD pre automobily – dokonalý darček pre vášho partnera! S touto súpravou dostane jeho auto komplexnú starostlivosť, vďaka čomu bude nie len skvele vyzerať, ale zároveň bude mať zaistenú i dlhotrvajúcu ochranu pred rozmarmi počasia i mechanickým poškodením.

Zoradiť:

Ako to funguje? 
Pri použití prípravku sa na povrchu materiálu vytvorí extrémne pevná mriežka z nanočastíc. Tie sú také malé, že sú ľudskému oku neviditeľné. Nanočastice prenikajú do všetkých nerovností a otvorov a zároveň majú úžasnou schopnosť odpudzovať vodu, mastnotu, baktérie a ďalšie organické nečistoty. Tím nie len že významne uľahčujú vyčistenie najrôznejších povrchov, ale zároveň radikálne zlepšujú ich stav, chránia ich pred mechanickým poškodením a predlžujú životnosť materiálov.

Zoradiť: