Náhradná nádoba Concept Active Smoothie SB3381 oranžové

Kód tovaru: CONSB3381

Príslušenstvo mixéra: nádoba na mixovanie
Značky: Concept

Zistiť dostupnosť

Concept SB3381, oranžováConcept SB3381, oranžováVoda. Nenápadná číra tekutina, bez ktorej by sme na svete nemohli existovať. Voda tvorí až 70 % ľudského organizmu a jej pravidelný príjem je pre telo nepostrádateľný. Nikto však nehovorí, že mať vodu pri sebe na každom kroku musí byť príťaž. Doprajte si moderný štýlový doplnok vo forme fľaše s vekom, ktorá vám hanbu rozhodne neurobí.Vitamínový nábojTritanová fľaša je základom pre mixovanie, takže ak nie ste fanúšikmi čistej vody, možno ju vymeniť za lahodný čerstvý ovocný džús alebo nakombinovaný smoothie nápoj, ktorý vás nabije energiou a vitamínmi. Stačí namixovať vybrané suroviny, nože vymeniť za viečko a môžete vyraziť.Praktické detailySú to ale predovšetkým detaily, ktoré z fľaše robia výbornú voľbu pre vás aj vaše deti.Praktické pútko vám umožní fľašu bezpečne prenášať alebo zavesiť aj vtedy, ak nemáte miesto v kabelke či batohu. S protišmykovým gripom sa nestane, že by vám fľaša vykĺzla z ruky, pokiaľ ju nedopatrením chytíte zle.Elegantný vzhľad, bezpečné a pohodlné používanie a praktická kombinácia pitnej fľaše a mixovacej nádobky. Concept vám ponúka výrobok, ktorý nemáte dôvod odmietnuť.

Dodržujte pitný režim s fľašou, ktorá je rovnako elegantná ako praktická a bezpečná.
Concept SB3381, oranžová

Jediné pootočenieFunkciu fľaše zmeníte jediným pootočením. Po vložení ostria a pripevnenia k mixéru ide o nádobu, ktorú môžete behom sekundy zmeniť na pitnú fľašu s bezpečným uzatvárateľným vekom.

Concept SB3381, oranžováSkvelá voľba pre detiIntegrované pútko na zavesenie dovolí vašim deťom, aby mali fľašu vždy po ruke, napríklad zavesenú na kraji lavice. Po zavesení máte istotu, že tekutina nevytečie na zem.

Concept SB3381, oranžováPevný stiskTritanová fľaša je potiahnutá protišmykovým snímateľným gumovým krúžkom. S ním budete mať dostatočný komfort pri manipulácii s fľašou. Už sa nestane, že vám nedopatrením vykĺzne z ruky a objem sa vyleje.

Concept SB3380, bílá

Elegancia v každom detaileNalaďte sa na správnu nôtu. Krásne číre prevedenie doplní nestarnúca elegancia v podobe zladeného bieleho viečka a bieleho protišmykového krúžku. Fľaša vám bude ladiť s každým outfitom.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Príslušenstvo mixéra nádoba na mixovanie
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 9.5 cm
Výška balenia 9.5 cm
Hĺbka balenia 24.1 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací