Mraznička Liebherr GP 2033 biela

Výrobca: Liebherr , Kategória: Mrazničky
Kód tovaru: LIEGP2033
Informačný list: zde

Šírka mrazničky: 60 cm
Výška mrazničky: 125 cm
Hĺbka mrazničky: 63.2 cm
Značky: Liebherr
Varovný signál: Áno
Supermrazenie: Áno
Beznámrazová = NoFrost: Nie
Typ: voľne stojaci

Zistiť dostupnosť

LIEBHERR GP 2033


Zásuvková mraznička od nemeckej spoločnosti Liebherr, ktorá upúta spojením solídneho objemu (úžitkový 158 litrov) a kompaktných rozmerov, ktoré sú zachované vďaka výške len 125 cm. Okrem miesta dlhodobo ušetrí aj vašu peňaženku - patrí totiž do vysoko efektívnej triedy F a za celý rok spotrebuje len 235,63 kWh energie. Výborne si vedie aj po stránke hlučnosti, ktorá v maximách predstavuje len 39 dB, takže sa nemusíte obávať, že by vás mraznička akokoľvek rušila. Mraznička sa chváli aj certifikáciou VarioSpace, vďaka ktorej sa hodí aj pre skladovanie väčších kusov potravín a systémom SmartFrost. Ten minimalizuje tvorbu námrazy, čo uľahčuje údržbu a tiež znižuje celkovú spotrebu. V neposlednom rade zaslúži spotrebič pochvalu aj za precízne dielenské spracovanie, ktorým sa Liebherr preslávil.


Energetická trieda F


Táto mraznička energeticky patrí do mimoriadne efektívnej triedy F, takže s ňou dlhodobo ušetríte. Spoločnosť totiž deklaruje, že celoročná typická spotreba nepresahuje 235,63 kWh, čo je 0,646 kWh za celý deň. To je vzhľadom k celkovému objemu 158 litrov vynikajúca hodnota.


Vnútorné usporiadanie


Mraznička je rozdelená do 5 boxov, ktoré sú z plastu. Sú priehľadné, takže máte perfektný prehľad o tom, kde sa aká potravina ukrýva. Jej celkový objem pritom predstavuje 158 litrov, čo je hodnota, ktorá uspokojí aj náročnejších zákazníkov pri zachovaní kompaktných rozmerov. Jej mraziaci výkon je označený štyrmi hviezdičkami, ktoré značia najvyššiu mraziacu triedu. Teplota dosahuje menej než -18 °C, takže možno potraviny bezpečne skladovať aj dlhé mesiace. Počas 24 hodín zvláda zamraziť až 19 kg potravín. Akumulačná doba pri výpade elektrickej energie je vynikajúcich 24 hodín.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • SmartFrost pre veľmi ľahké odmrazovanie mrazničky.
  • SuperFrost je funkcia, ktorá umožňuje pripraviť mrazničku na vloženie väčšieho objemu potravín a ich čo najrýchlejšie zmrazenie.
  • FrostProtect umožňuje správnu funkciu už od mínus 15 °C.
  • Displej s presným ukazovateľom vnútornej teploty.
  • SmartDevice pre jednoduché pripojenie k Wi-Fi a vzdialenému ovládaniu (nutné dokúpiť SD modul).

 


Zásuvková mraznička so špeciálnym priestorom pre skladovanie skutočne objemných potravín.

 

 

Predĺžená záruka

Značka Liebherr poskytuje na kompresor svojich spotrebičov predĺženú záruku 10 rokov a predĺženú bežnú záruku na spotrebič 5 rokov. Pre túto službu je nutné sa zaregistrovať na stránkach výrobcu do 365 dní od zakúpenia spotrebiča.

 

 


 

SmartFrost

Technológia SmartFrost od značky Liebherr pomáha účinne redukovať tvorbu námrazy v mraziacom priestore aj na samotných potravinách. Súčasne to prináša pozitívum v minimalizácii nutnosti odmrazovania. Technológia spolieha na zapenený výparník v špirálach, ktorý obtáča vnútorný priestor mrazničky. Práve vďaka tomu je dosiahnuté rýchlej teplotnej výmeny, a to zároveň s extrémne nízkou spotrebou energie. Pre ľahšie čistenie sú vnútorné steny mrazničky hladké. 


Odklopné držadlá


Manipuláciu uľahčuje ergonomické držadlo so systémom pre ľahšie otváranie dverí, ktorý navyše šetrí tesnenie.

 


SuperFrost


SuperFrost je funkcia pre rýchlejší odvod tepla z priestoru mrazničky, vďaka čomu je dosiahnuté rýchlejšieho zmrazenia práve vložených potravín pre efektívnejšie uchovanie nutričných hodnôt. Navrátenie sa z využitej teploty -32 °C pre rýchle zmrazenie k pôvodnej teplote dochádza automaticky na základe množstva vložených potravín či času, aby bol spotrebič čo najekonomickejší.

 


Ovládací panel s dotykovými tlačidlami


Elektronický ovládací systém ponúka tiež digitálny ukazovateľ teploty a prináša všetky dôležité informácie o zvolenom nastavení. K dispozícii je aj dverová signalizácia a teplotný alarm: upozorní vás vizuálne a tiež zvukovo, ak napríklad zabudnete zavrieť dvere. A aby nastavenie nechtiac nezmenili deti, ponúka sa detská poistka.

 


Vymeniteľné tesnenie


Výhodu predstavuje aj vymeniteľné dverové tesnenie pre 100 % hygienu, a tým pádom lepšie uskladnenie potravín. Tesnenie má rovnakú farbu ako spotrebič alebo jeho kryt. Výrobca pritom kládol dôraz na to, aby sa ľahko vkladalo, čistilo aj vymieňalo.

 


VarioSpace


Všetky mrazničky s technológiami No Frost/SmartFrost ponúkajú variabilný priestor VarioSpace. Ten umožňuje jednoducho boxy a sklenené úložné police medzi nimi vybrať a vytvoriť väčší priestor. To sa hodí najmä pri uložení veľkých potravín, ako môžu byť napríklad niekoľkoposchodové torty, morka a pod.


Záruka 60 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
Konštrukcia mrazničky skriňová
Umiestenie vstavby nie je vstavaná
Objemové vlastnosti
158 l
5
Spotreba
F
0.645562 kWh
Spotreba energie za rok 235.63 kWh/rok
Odhadované náklady mrazenia za 1 rok 49 EUR
Odhadované náklady mrazenia za 5 rokov 247 EUR
Odhadované náklady mrazenia za 10 rokov 495 EUR
Klimatické vlastnosti
19 kg/24 hod
SN, T
24 hod.
Funkcia
Nie
Áno
Áno
Doplňujúce vlastnosti
Rozšírená záruka značky Áno
Liebherr 10 rokov záruka na kompresor
Áno
39 dB
Trieda hlučnosti C
Typ osvetlenia Bez osvetlenia
Nie
Ďalšie parametre
Šírka mrazničky 60 cm
Výška mrazničky 125 cm
Hĺbka mrazničky 63.2 cm
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 125.0 cm
Hĺbka výrobku 63.2 cm
Hmotnosť výrobku 56.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 62.0 cm
Výška balenia 131.0 cm
Hĺbka balenia 71.0 cm
Váha balenia 60.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu