Mraznička Liebherr Comfort SIGN 3524 biele

Výrobca: Liebherr , Kategória: Vstavané mrazničky
Kód tovaru: LIESIGN3524
Informačný list: zde

Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie
Šírka mrazničky: 55.9 cm
Výška mrazničky: 177 cm
Hĺbka mrazničky: 54.4 cm
Značky: Liebherr
Varovný signál: Áno
Supermrazenie: Áno
Beznámrazová = NoFrost: Áno

Zistiť dostupnosť

Liebherr SIGN 3524


Vstavaná mraznička Liebherr SIGN 3524 s výškou 177 cm a objemom 217 l, ponúka dostatočne veľký priestor na rodinné nákupy. Jej veľkou výhodou je beznámrazová technológia NoFrost, vďaka ktorej dochádza k vytvoreniu ideálnych podmienok na skladovanie potravín tak, aby boli zachované všetky ich nutričné hodnoty a čerstvosť. S touto technológiou nie je potrebné časté odmrazovanie spotrebiča, čím sa znižuje spotreba energií a zároveň minimalizuje čas strávený údržbou. Prístroj je zaradený v energetickej triede F a ročná spotreba je 298,49 kWh. Mraznička vás poteší aj nízkou hlučnosťou iba 39 dB. Mraznička navyše zapadne do každej domácnosti vďaka možnosti zmeny smeru otvárania dverí a nastaveniu výšky nožičiek.


Vysoký mraziaci výkon a bezpečné skladovanie


Produkt s mraziacim výkonom 14 kg za 24 hodín, ponúka hneď niekoľko bezpečnostných vychytávok, ktoré zabraňujú úniku mrazu, čím šetrí spotrebu energií. Radí sa sem dverový alarm, teplotný alarm aj detská poistka. Všetky parametre ľahko nastavíte pomocou tlačidlového ovládania a naprogramovaná teplota sa zobrazí na LCD displeji. V prípade neočakávanej udalosti, ako je napríklad výpadok prúdu, je prístroj schopný skladovať zásoby ešte počas doby 8,8 hod.


Praktické vnútorné usporiadanie


Celkový mraziaci objem je 217 l a skladá sa z 8 transparentných úložných boxov, ktoré sú po obvode uzavreté, vďaka čomu nedochádza pri otváraní dverí k úniku mrazu. Veľkou výhodou je VarioSpace, čiže variabilita usporiadania vnútorného priestoru. Jednotlivé boxy je možné vybrať alebo preskupiť, v závislosti na veľkosti skladovaných potravín. Môžete tak uložiť torty či veľké kusy mäsa, ako je napríklad morka.


  • 8× oddelené, vyberateľné transparentné boxy
  • 1× zásuvka na ľad
 


Kľúčové vlastnosti: 


  • Vstavaná mraznička s objemom 217 l 
  • VarioSpace: 8 vyberateľných a oddelených priestorov v mrazničke 
  • Ročná spotreba 298,49 kWh: energetická trieda F
  • Jednoduchá údržba: hladké vnútorné steny a nenámrazová technológia NoFrost
  • Supermrazenie: rýchle zmrazení väčšieho množstva novo vložených potravín
  • LCD displej 
  • Možná zmena smeru otvárania dverí aj nastaviteľné nožičky
  • Zásobník na ľad

 


Mraznička s objemom 217 l s technológiou NoFrost, je ideálny pomocník pri skladovaní potravín pre celú rodinu.

 


Nenámrazová technológia


Liebherr SIGN 3524 s nenámrazovou technológiou NoFrost predlžuje životnosť potravín, zachováva nutričné hodnoty, vďaka čomu vytvára ideálne podmienky na ich skladovanie. Celý princíp je založený na optimálnom prúdení vzduchu a odvádzaní vzdušnej vlhkosti mimo priestor zariadenia. Vďaka tomu sa na stenách ani na potravinách netvorí námraza. Výsledkom je aj nižšia spotreba energií a zároveň nižšie náklady spojené s údržbou a odmrazovaním. 


 


Zásuvka na ľad


Súčasťou výrobku je dostatočne veľká zásuvka na ľad vrátane veka, vďaka ktorému nehrozí rozliatie vody.


  


Vaše potraviny sú v bezpečí


Špeciálne upravené vyberateľné boxy FrostSafe na skladovanie potravín sú dostatočne vysoké a navzájom na seba nadväzujú tak, aby bol priestor v nich dokonale uzatvorený. Pri otvorení dverí sa nestráca mráz a nedochádza ku znehodnocovaniu skladovaných zásob.


  


 


Intuitívne ovládanie


Presnú teplotu si nastavíte pomocou tlačidiel na ovládacom paneli. Teplota sa vám následne pre kontrolu zobrazí na digitálnom displeji.


  


SuperFrost


Prišli ste z veľkého nákupu a máte v pláne uložiť do mrazničky viac potravín? Potom stlačte tlačidlo s funkciou SuperFrost, ktorá zaistí rýchly odvod tepla z vnútorného priestoru. Vďaka tomu je novo vložené jedlo rýchlo zmrazené a nestráca tak svoje nutričné hodnoty. Prístroj automaticky nastaví teplotu na -32 °C. Akonáhle je nový obsah dostatočne zmrazený, alebo uplynie 65 hodín, funkcia sa automaticky vypne a zariadenie sa vráti k vopred nastavenej teplote. 


Nikdy nezabudnete zavrieť dvere


S dverovým alarmom budete po 60 sekundách upozornení, aby ste dvere uzavreli. Alarm je možné vypnúť stlačením tlačidla na ovládacom paneli.


 


 


 
 


Teplotný alarm


Pri akejkoľvek neočakávanej teplotnej zmene, ktorá nastáva napríklad v dôsledku dlho otvorených dverí či výpadku prúdu, vás produkt upozorní zvukovou i optickou signalizáciou.


 


Detská poistka


Detskú poistku je možné aktivovať pomocou tlačidla. Akonáhle je aktívna, zobrazí sa vám ikonka na displeji a zároveň nemôže dôjsť k tomu, že by niekto omylom mrazničku vypol.


  


Jednoduchá údržba


S hladkým povrchom vnútorných stien máte pravidelnú údržbu za chvíľu hotovú.


  


Variabilné vnútorné usporiadanie


Spotrebič má variabilné vnútorné usporiadanie VarioSpace. Jednotlivé boxy je totiž možné vybrať a preskupiť podľa vašich potrieb. To umožňuje skladovať aj objemné časti potravín ako je napríklad morka, torty a ďalšie.


  


Prispôsobí sa vášmu priestoru


Mraznička je dodávaná s otváraním dverí vpravo. Ak vám to však nezapadá do konceptu vašej kuchyne, nie je nič jednoduchšie než smer otvárania zmeniť.


  


Úplná stabilita


Bojujete s trošku nerovným povrchom? S produktmi Liebherr je tento boj vopred vyhratý. Stačí len nastaviť predné nožičky a tým vyrovnáte spotrebič a získate jeho potrebnú stabilitu.

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ vstavaný
Konštrukcia mrazničky skriňová
Umiestenie vstavby do skrinky (korpusu)
Objemové vlastnosti
217 l
9
Spotreba
F
0.818 W
Spotreba energie za rok 298.49 kWh/rok
Odhadované náklady mrazenia za 1 rok 63 EUR
Odhadované náklady mrazenia za 5 rokov 313 EUR
Odhadované náklady mrazenia za 10 rokov 627 EUR
Klimatické vlastnosti
18 kg/24 hod
SN, T
14 hod.
Funkcia
Áno
Áno
Áno
Doplňujúce vlastnosti
Liebherr predĺžená záruka 2 + 3 roky
Áno
39 dB
Trieda hlučnosti C
Typ osvetlenia LED
áno
9
Ďalšie parametre
Šírka mrazničky 55.9 cm
Výška mrazničky 177 cm
Hĺbka mrazničky 54.4 cm
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 55.9 cm
Výška výrobku 177.0 cm
Hĺbka výrobku 54.4 cm
Hmotnosť výrobku 66.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 57.2 cm
Výška balenia 182.9 cm
Hĺbka balenia 62.2 cm
Váha balenia 69.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu