MP3 prehrávač Sony NW-WS623B čierny

Výrobca: Sony , Kategória: MP3 prehrávače
Kód tovaru: SONNWWS623B

Vodoodolnosť: Áno
Farba: čierna
Značky: Sony
Displej: Nie
Dotykový displej: nie
Vstup AUX: Nie
Slúchadlový výstup: Nie
Výstup AUX: Nie

Zistiť dostupnosť

Sony NW-WS623B, čierna


Radi pri chôdzi, behu či iných športových aktivitách počúvate svoju obľúbenú muziku? MP3 prehrávač Sony NW-WS623B ocenia najmä používatelia, pre ktorých je pohyb druhou prirodzenosťou a ktorí chcú mať poruke moderný prehrávač, maximálne prispôsobený týmto potrebám. Samozrejme bez ochudobnenia zvukových kvalít.


Netradičný dizajn s prekvapením


Pripomína vám MP3 prehrávač Sony NW-WS623B na prvý pohľad skôr slúchadlá? Nie ste od pravdy ďaleko. Zariadenie slúži na prehrávanie audiovizuálnych súborov – okrem MP3 tiež WMA, AAC, FLAC a lineárnej PCM – a aj na priame počúvanie nasadením na uši. Nebudete obmedzovaný v pohybe, či už beháte, cvičíte na trenažéri alebo sa venujete horolezectvu. Prispôsobenie zachádza až tak ďaleko, že stupňom krytia IP65/68 máte zaistenú aj odolnosť proti vode a vniknutiu prachových častíc. Dobrá správa pre všetkých plavcov.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Vodotesnosť (v slanej vode) na bezstarostné používanie
  • Funguje v rozsahu teplôt od -5 °C do 45 °C
  • Jednoduché pripojenie Bluetooth pomocou technológie NFC jedným dotykom
  • Režim okolitého zvuku
  • Rýchle 3-minútové nabíjanie umožňuje 60-minútové prehrávanie

Prehrávač so slabosťou pre športovcov.

 


Na dlhé hodiny počúvania


K dispozícii máte pamäť s kapacitou 4 GB, do ktorej sa vtesnajú stovky hudobných skladieb. Aj napriek miniatúrnym rozmerom reproduktorov alias slúchadiel sa môžete tešiť na vynikajúcu zvukovú kvalitu, podporenú funkciami na optimalizáciu zvukových parametrov, ako napríklad Dynamic Normalizer a zvukový režim okolitého prostredia. S plne nabitou batériou si užijete až 12 hodín nepretržitého počúvania pri rýchlosti prenosu 128 kb/s a vypnutom režime okolitého zvuku, prípadne 4 hodiny pri prehrávaní s aktívnym Bluetooth. Štandardná doba nabíjania predstavuje 1,5 hodiny. Pokiaľ nechcete čakať, môžete si zvoliť aj vytunené 3-minutové nabíjanie, s ktorým k dobru získate celých 60 minút.

 


Bezdrôtové zdieľanie od A do Z


Prehrávač Sony NW-WS623B je vybavený bezdrôtovou Bluetooth technológiou na bleskurýchle spárovanie s vaším smartfónom, tabletom či notebookom. K dispozícii máte aj obdobne ladenú technológiu NFC (Near Field Communication), vďaka ktorej k prenosu audiovizuálnych súborov dochádza fyzickým dotykom oboch zariadení. Prehrávač je vybavený vysokorýchlostným USB portom a k dispozícii je v čiernom, modrom a zelenom variante. Vďaka svojej obdivuhodnej prispôsobivosti je schopný fungovať v teplotných podmienkach od 5 stupňov pod bodom mrazu až do 45 °C a jeho súčasťou je USB kolíska, USB kábel, slúchadlá do uší a na plávanie, nastaviteľný pásik a sprievodca spustením.


Záruka 24 mesiacov
Pamäť
4 GB
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Prehrávané formáty
Prehrávané formáty MP3, LPCM, AAC, FLAC
Displej
nie
Nie
Funkcia
bez tunera
Prehrávanie videa Nie
Diktafón Nie
Nie
Max. doba prehrávania
12 hod.
Bezdrôtové pripojenie
Áno
Výstupy
Nie
Nie
Nie
Vstupy
Nie
Zdroj napájania
Typ batérií Li-Ion akumulátor
Ďalšie parametre
Vodoodolnosť Áno
čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 5.0 cm
Výška výrobku 16.6 cm
Hĺbka výrobku 12.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 31.0 cm
Výška balenia 6.5 cm
Hĺbka balenia 19.1 cm
Váha balenia 0.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu