Štyri v jednom s magickým Honorom!

Honor predstavuje úžasnú novinku, s ktorou máte svet fantázie doslova v dlani. Dizajn prevedenia vyrážajúci dych v zafírovej modrej alebo hlbokej čiernej, nie sú tým jediným, čím vám
Honor 20 učaruje. Pohltí vás najmä štyrmi fotoaparátmi. Pre dokonalé fotografie krajiny má širokouhlú šošovku. S makro šošovkou zachytíte napríklad detail mrazu, čo vám teraz z Honoru behá po chrbte. S asistentom hĺbky sa vám dostane hlboko do srdca. A v neposlednom rade vás bude sprevádzať štandardnou 48 Mpx šošovkou počas každodenných čarovných okamihov. Ani jeho ostatné kvality nezaostávajú. Je nesmierne inteligentný a má obrovský výkon vďaka jedinečnému procesoru Kirin 980, 7 nm čipsetu. So 6 GB RAM a 128 GB ROM má vysokú rýchlosť a vysokú kapacitu. Pre obľúbencov hier má GPU TURBO 3.0, s ktorým sa nikdy nezaseknete. No a bez zvuku by to ani nešlo. Nie je to ale iba taký obyčajný zvuk. Zvuky a hudba vás obklopia vďaka úplne novému systému virtuálneho zvuku surround 9.1.

A ako sa k tomu všetkému dostanete? Cez jedinečne praktický snímač odtlačkov prstov v bočnej stene. Kedy sa dostanete k Honoru 20? Predsa hneď teraz.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: