Huawei s darčekom

Ak pátrate po šikovnom, dizajnovom a výkonnom telefóne, tak už nemusíte. Huawei P9 lite mini so svojim celokovovým telom splní všetky vaše očakávania. Z 5" HD displeja (1280 x 720 px) nebudete chcieť spustiť oči. Pri práci zreteľne uvidíte všetky detaily, a to aj pri pohľade z ostrejšieho uhla. Štvorjadrový procesor s frekvenciou 1,4 GHz a operačnou pamäťou RAM s kapacitou 2 GB hravo zvláda preskakovať z jednej aplikácie do druhej. Všetko beží na modernom operačnom systéme Android 7.0 Nougat. Vďaka Dual SIM zastane úlohu dvoch telefónov. K dispozícii Vám bude interné úložisko s kapacitou 16 GB, ktoré môžete rozšíriť pomocou microSD karty.

Mobilný telefón Huawei P9 lite mini13Mpix fotoaparát na zadnej strane a 5Mpix na strane druhej pre dokonalé selfie jedným dotykom. Inteligentný LCD blesk zabezpečí, že budete vyzerať skvele bez ohľadu na čas alebo svetelné podmienky. Batéria s kapacitou 3020 mAh vydrží aj 2 dni. Dokonale ladné telo dopĺňa na zadnej strane čítačka otlačkov prstov so šikovnými gestami.

Po tomto zozname samých superlatívov je až neuveriteľné, za akú cenu bude váš! Ale ešte k tomu máme darček! Kúpte si telefón Huawei P9 lite mini a zadarmo získate fitness náramok Umax.

Platnosť akcie skončila