Honor 9

Honor 9 patrí k najobľúbenejším smartfónom súčasnosti. Niet divu, len máloktorý telefón totiž dokáže ponúknuť tak skvelý pomer ceny a výkonu. A teraz to platí dvojnásobne – cenu Honoru 9 sme totiž práve ešte viac znížili!

A čo skvelý Honor 9 ponúka? Elegantné telo sa 3D zaobleným sklom, očarujúce farebné varianty, vysoký výkon a zároveň atraktívna cena. Honor 9 je skvelou príležitosťou pre tých z vás, ktoré túžia po naozaj kvalitnom smartfóne, pritom však myslia aj na svoju peňaženku.

O rýchly chod Honor 9 sa stará špičkový procesor Kirin 960. Zvuková technológia Huawei Histen 3D pre dokonale vyladené počúvanie hudby, 4GB operačná pamäť a úložisko s kapacitou 64 GB potom len podčiarkujú skvelé parametre prístroja. A ak by niekomu 64 GB úložný priestor nestačil, môžete ho rozšíriť pomocou microSD karty. Naopak, ak microSD kartu nepotrebujete, môžete hybridný slot využiť pre druhú SIM kartu. Nadšení budú aj milovníci fotografovania. Honor 9 sa totiž pýši výborným duálnym fotoaparátom s 20Mpx monochromatickou a 12Mpx farebnou šošovkou.

Platnosť akcie skončila