Darček k mobilom sony

Mobilné telefóny Sony Xperia XZ1 a Sony Xperia XZ1 Compact sú až k prasknutiu nabité novými technológiami, vďaka ktorým stopercentne fungujú aj za tých najextrémnejších podmienok. Sú to parádni parťáci pre prácu i zábavu!

Sony Xperia XZ15,2" displej typu IPS LCD, ktorý vás ihneď zaujme. Zadná kamera sa honosí dych vyrážajúcim 19 Mpx rozlíšením, s ktorou bezproblémovo vyfotíte krajinu, vás a vašich priateľov a vďaka skvelému ostreniu tiež akciu pri športe. A nebojte sa fotenia ani za horšieho svetla - pri týchto situáciách sa o kvalitnú fotku postará LED blesk. Priamo nad displejom je umiestnený predný fotoaparát s 13 Mpx, ktorým bezproblémovo cvaknete kvalitnú selfie, prípadne ho využijete počas videohovorov s priateľmi, či so svojimi svojimi blízkymi. 4 GB pamäť RAM spustí čokoľvek a všetko potrebné si uložíte na vnútornú pamäť s kapacitou 64 GB, ktorú pomocou microSD karty je možné rozšíriť až na skvelých 256 GB. A pozor, žiadne nosenie dvoch telefónov po vreckách, Sony Xperia XZ1 má funkciu Dual SIM.

Mobilný telefón Sony Xperia XZ1 Compact s 4,6" IPS LCD displejom je jeho drobnejším súrodencom. Zadná kamera má 19 Mpx, je rovnaká ako u jeho väčšieho brata a prednú 8 Mpx kameru má len o niečo slabšiu. Pozerajte sa s ním na filmy, hrajte hry, streamuje po internete alebo chatujte s priateľmi - čokoľvek chcete. Vďaka ohromnej ​​4 GB RAM pamäti nebudete mať núdzu o spustenie akejkoľvek aplikácie alebo najnovšej hry a všetko si uložíte na 32 GB vnútornú pamäť. Užijete si s ním veľa zábavy a navyše bude vašu peňaženku stáť výrazne menej.

Nech je pre vás ten pravý ktorýkoľvek, k Sony Xperia XZ1 a Sony Xperia XZ1 Compact teraz dostanete hodnotný darček!

Akcia platí do 30. 6. 2018 alebo do vypredania zásob.

Platnosť akcie skončila