Mobilný telefón Samsung Galaxy S10 512 GB SK (SM-G973FZWGORX) biely

Výrobca: Samsung , Kategória: Smartphone
Kód tovaru: SAMSMG973FZWGORXSK

Mobilní telefon 6.1" Super AMOLED 3040 x 1440, procesor Exynos 9820 Octa-Core (2,7GHz), Interní paměť 512 GB, RAM 8 GB, Hybridní slot, fotoaparát 12 Mpx, Wi-Fi, Bluetooth, LTE (4G)/ 3G, GPS, NFC,...

Zistiť dostupnosť

Samsung Galaxy S10 512 GB, biela

 


Telefón novej generácie


Obrazovka, ktorá sa rozprestiera po celej prednej časti telefónu. Štyri špecializované objektívy inteligentného fotoaparátu. Vynikajúca rýchlosť osemjadrového procesoru. Superschopnosť zdieľania energie. A mimoriadna úroveň zabezpečenia. To je Samsung Galaxy S10, prémiový smartfón s revolučným 6,1" Infinity-O displejom. Zabudnite na silné rámčeky. Alebo na výrez zasahujúci do obrazovky. Galaxy S10 vám poskytne skutočne ničím nerušený pohľad – a ničím nespútaný výkon.

Snímač odtlačkov priamo v obrazovke


Infinity-O displej s technológiou Dynamic AMOLED vám poslúži nielen pre dokonalé vizuálne zážitky, ale skrýva ešte jedno príjemné prekvapenie. V obrazovke Galaxy S10 je totiž umiestnený úplne nový ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. Presunutie zo zadnej strany vám umožní telefón rýchlejšie odomknúť, ultrazvukové vlny zase prinášajú spoľahlivejšie rozoznanie vašej identity.

 


Váš nový profesionálny fotoaparát


Smartfóny Samsung sa tradične pýšia fantastickou fotografickou výbavou. Galaxy S10 tento trend posúva ešte ďalej. Trojica jeho zadných objektívov a fotoaparát v priestrele na prednej strane sú zárukou skvelých snímok i zábavných selfie. Vďaka ultraširokouhlému objektívu s 16Mpx snímačom sa vám na koncerte do záberu vojde kapela i dav fanúšikov. Ideálny je i na fotenie prírodných panorám, z ktorých sa tají dych. A s dvojnásobným zoomom teleobjektívu 12Mpx objektívu nebude žiadny objekt príliš ďaleko. Predný fotoaparát s autofokusom vám zase umožní vytvoriť pôsobivé selfie.

 


Skvelé fotografie aj pri nedostatku svetla


Galaxy S10 disponuje variabilnou clonou s režimami svetelnosti f/1,5 a f/2,4, medzi ktorými dokáže pri práci so zadným širokouhlým fotoaparátom automaticky prepínať podľa množstva svetla v okolí. Ani nočné fotografie alebo nedostatočne osvetlené interiéry preto nie sú prekážkou. Aby vaše výtvory i v takto zhoršených podmienkach dopadli úspešne, pomáha viacnásobná expozícia záberov.

 


Inteligentnejší spôsob fotografovania


Akonáhle vo svojom Galaxy S10 aktivujete funkciu návrhu najlepšej snímky, smartfón pomocou strojového učenia využije výsledky analýzy viac než 100 miliónov fotografií a na ich základe vám odporučí, ako váš záber ešte vylepšiť. Pomôže vám nielen s jeho kompozíciou, ale vďaka svojmu neurálnemu procesoru a schopnosti optimalizácie scény i s ďalšími schopnosťami fotoaparátu. Automaticky nastaví tie najvhodnejšie hodnoty podľa toho, ktorý z 30 druhov scény práve fotíte.

  Skrýva v sebe aj bezdrôtovú nabíjačku


Čo urobíte, keď kolega či priateľ urgentne potrebuje nabiť telefón? Alebo keď sami potrebujete rýchlo doplniť energiu svojim bezdrôtovým slúchadlám? Jednoducho ich položíte na váš Galaxy S10 s inovatívnou technológiou bezdrôtového zdieľania energie. Váš telefón vďaka nemu dokáže nabíjať iné prístroje s certifikáciou Qi. Sám pritom má batériu s kapacitou 3 400 mAh, takže sa nemusíte báť, že by vám ostalo málo energie.

 


Pohodlnejšie ovládanie jednou rukou


Výnimočný dizajn Galaxy S10 sa prejavuje i v jeho užívateľskom rozhraní. Nadstavba pre OS Android s názvom Samsung One UI prináša vyššiu mieru užívateľského komfortu a ergonómie. Vizuálny štýl, rozvrhnutie i funkcie upravuje tak, aby bolo ovládanie telefónu len jednou rukou intuitívnejšie, rýchlejšie a pohodlnejšie.

 


Zamknite svoje súkromie


I v prípade, že svoj Samsung Galaxy S10 odomknete a požičiate inej osobe, môžete mať istotu, že nad svojimi citlivými informáciami budete mať vždy kontrolu. K obsahu v Zabezpečenej zložke – ktorá je len jednou zo súčastí pokročilého bezpečnostného systému Samsung Knox – sa totiž nikto iný nedostane, pokiaľ ju neotvoríte vy sami. Napríklad pomocou ultrazvukového snímača odtlačkov.

 


Stvorený pre tie najnáročnejšie hry


Skutočný potenciál osemjadrového procesora Exynos 9820 Galaxy S10 odhalíte v okamihu, keď spustíte graficky perfektnú a hardvérovo náročnú hru. Následne sa dostane k slovu inteligentná optimalizácia výkonu, ktorá vám zaistí plynulý herný zážitok bez spomaľovania, zasekávania a lagov. A vďaka chladiacemu systému s odparovacou komorou nebude váš telefón ani váš osobný komfort ohrozený prehrievaním.

 


Tri modely Galaxy S10, vyberte si ten svoj


Všetky sa pýšia rovnako fantastickým Infinity-O displejom. Výkon im dodáva rovnako rýchly procesor. Ale každý ponúka jedinečný dizajn, originálnu farebnosť a rozličné rozmery. Vyberte si z trojice telefónov novej generácie Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+ práve ten, ktorý vám najlepšie padne do ruky a ktorý sa vám najviac páči.


Telefón novej generácie
Nekonečný Infinity-O displej siahajúci až po okraje. Elegantné a sofistikované tvarovanie. Ľahučké a mimoriadne kompaktné telo. Ultratenké prevedenie, ktoré vám perfektne sadne do ruky. Zoznámte sa s telefónom novej generácie Galaxy S10 od spoločnosti Samsung. Okrem brilantnej 6,1" Dynamic AMOLED obrazovky, na ktorej vás nebude rušiť výrez, si vás získa aj piatimi profesionálnymi objektívmi. A množstvo inteligentných funkcií vám uľahčí jeho každodenné používanie. Galaxy S10 je dokonalý telefón, ktorý vám vždy prenesie nejaké plus navyše.

Ultrazvukový snímač odtlačkov prstov v displeji
Získajte okamžitý prístup k svojmu telefónu - stačí sa dotknúť jeho displeja. Ultrazvukový snímač odtlačkov prstov je totiž umiestnený priamo v ňom. Využíva inteligentnú 3D čítačku, ktorá si presne pamätá papilárne línie vašich prstov, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť modelu Galaxy S10.

Telefón so štyrmi objektívmi
Užite si výbavu hodnú profesionálneho fotografa. Silná štvorica špičkových objektívov vám otvorí nevídané možnosti kreativity. Selfie fotoaparát je šikovne umiestnený na prednej strane telefónu v efektnom priestrele, ktorý však žiadnym spôsobom nenarušuje dokonalý vzhľad displeja. Zadná trojica je kombináciou 12Mpx teleobjektívu s dvojnásobným zoomom, 16Mpx ultraširokouhlého objektívu s pôsobivými 123° uhlovými zábermi a 12Mpx širokouhlý snímač pre klasické snímky z každodenného života.

Vždy v tom najlepšom svetle
Fotenie na párty? Žiadny problém. Fotenie na pláži v prežiarenom letnom dni? Pre Galaxy S10 sú vhodné podmienky na fotografovanie kdekoľvek. Intuitívna automatická clona si poradí s tmou aj intenzívnym jasom. Zužuje a otvára sa podľa toho, koľko svetla potrebuje zachytiť, aby vaše zábery boli vždy perfektné. Podporuje ju praktická funkcia viacnásobnej expozície, ktorá dokáže v nesmiernej rýchlosti vytvoriť niekoľko snímok a následne z nich vybrať tú najlepšiu. Svetlo na vašich fotografiách bude jednoducho vždy ideálne vyvážené.

Inteligentný radca pri fotografovaní
Fotografovanie s prémiovým telefónom Galaxy S10 nie je len o objektívoch, ale aj o množstve inteligentných funkcií. Strojové učenie, vylepšený neurálny procesor a optimalizácia scény vás podporia pri tvorení tých najlepších záberov, každý svojím spôsobom. Funkcia Návrh snímky vás automaticky naviguje pri nesprávnom uhle, systém detekcie vád vás zase upozorní na prípadné chyby - žmurknutie či rozmazanie. S týmito pomocníkmi budete mať fotografovanie pod kontrolou a neprekvapia vás už žiadne rozostrené zábery.

Superrýchle nabíjanie, s ktorým sa môžete podeliť
Nabíjajte ešte rýchlejšie. S pokročilou technológiou Fast Wireless Charging 2.0 bude váš telefón nabitý behom chvíľky. S veľkorysou kapacitou batérie 3 400 mAh to však nebudete potrebovať tak často. Celodennú výdrž batérie totiž máte zaručenú. Galaxy S10 však sám bez problémov zastane úlohu bezdrôtovej nabíjačky. Jednoducho na neho položíte zariadenia s certifikáciou bezdrôtového nabíjania Qi a môžete čerpať energiu. Rovnakým spôsobom nabijete aj druhý smartfón. S Galaxy S10 máte pokrokové riešenia na dosah ruky.

Pohodlné používanie vďaka rozhraniu One UI
Užívateľský komfort na prvom mieste. Model Galaxy S10 je vybavený novou nadstavbou operačného systému Android s mimoriadne pohodlným a ergonomickým ovládaním. Zvládnete ho spravovať jednou rukou či gestami a rýchla odozva systému vám vždy ušetrí množstvo času.

Viacvrstvová ochrana Samsung Knox
Telefón s maximálnou ochranou. Galaxy S10 funguje pod viacvrstvovým zabezpečením systému Knox. Na rozdiel od iných softvérových riešení je integrovaný i v hardvérovej časti telefónu. Súčasne máte možnosť vytvoriť si súkromný Zabezpečený priečinok, kde si môžete uschovať všetky dôležité informácie.

Schladí vaše herné zážitky
"Osemjadrový procesor je zárukou hladkej a ničím nerušenej zábavy z mobilného hrania. Galaxy S10 sa vo vašich rukách nikdy neprehreje, za čo vďačí prepracovanému kvapalnému chladeniu. Nespútaný výkon telefónu pri hraní výrazne podporuje systém založený na umelej inteligencii a GPU, ktoré vášho virtuálneho nepriateľa zobrazia v tom najkvalitnejšom prevedení. Spoľahnúť sa môžete aj na mimoriadnu celodennú výdrž batérie, takže vám nič nebráni naplno sa odovzdať herným zážitkom.

Tri modely Galaxy S10. Vyberte si ten svoj
Všetky sa pýšia rovnako fantastickým Infinity-O displejom. Výkon im dodáva rovnako rýchly procesor. Ale každý ponúka jedinečný dizajn, originálnu farebnosť a rozličné rozmery. Vyberte si z trojice telefónov novej generácie Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+ práve ten, ktorý vám najlepšie padne do ruky a ktorý sa vám páči úplne najviac.

Technické specifikace: Displej: 6.1" Wide Quad HD+ sAMOLED Infinity-O (3040 x 1440), 550 PPI, Gorilla Glass 6
Procesor: Exynos 9820, Octa-core
Paměť RAM: 8 GB
Interní paměť: 512 GB
Rozšíření paměti: MicroSDXC až 512 GB

Zadní fotoaparát: Ultraširokoúhlý objektiv: 16Mpx, f2.2
Hlavní objektiv: Super speed Dual pixel 12 Mpx, f/1.5, f2.4, OIS, Variabilní clona
Teleobjektiv: 12 Mpx, f/2.4, OIS, AF, 2x optický zoom

Přední fotoaparát : 10 Mpx, f/1.9, AF

Vlastnosti:

 • 12W Qi Bezdrátové nabíjení
 • Bezdrátové sdílení energie
 • Ultrasonická čtečka otisků prstů v displeji
 • Certifikace IP68
 • Rychlé nabíjení
 • Duální reproduktory AKG s podporou Dolby Atmos
 • AKG sluchátka v balení
 • podpora DeX
 • Animované Emoji
 • Bixby Routines
Konektivita:
 • GPS (Glonass, Beidou, Galileo)
 • WiFi 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz + 5GHz
 • Bluetooth v5.0
 • NFC
 • LTE cat. 20
 • USB-C
 • OTG
 • Jack 3.5 mm
Senzory: Akcelerometr, Barometr, Gyroskop, Digitální kompas, magnetický senzor, senzor přiblížení (proximity), světelný senzor

Dual SIM: Ano, hybridní slot, Nano SIM
Baterie: 3400mAh
Rozměry: 149.9 x 70.4 x 7.8 mm, 157g
Operační systém: Android 9 Pie One UI
Barvy: Bílá, Černá, Zelená, Modrá

Obsah balení: Telefon, Datový kabel, cestovní adaptér, MicroUSB konektor, SIM ejection pin, Sluchátka AKG, Ochranná fólie na displej, USB konektor, Manuál

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber SM-G973FZWGORX
Displej
Uhlopriečka displeja (palce) 6.1 "
Super AMOLED
Rozlíšenie displeja 3040 x 1440 bodov
Tvar výrezu Priestrelový výrez
Konštrukcia a systém
Typ mobilného procesora Exynos 9820
Počet jadier osemjadrový
Frekvencia procesoru 2700 MHz
Hybridní slot
Typ Sim karty nanoSim
Konštrukcia telefónu dotykový, odolný
Stupeň krytia IP68
Systém telefónu Android 9.0 Pie
Nádstavba systému Samsung One UI
Notifikačná dióda Nie
Pamäť
512 GB
Veľkosť Pamäte RAM 8GB
Podporované pamäťové karty microSDXC
Maximálna veľkosť pamäťovej karty 512 GB
Navigácia
Bezdrôtové technológie Bluetooth, Galileo, Beidou, Wi-Fi, GPS, GLONASS, NFC
Rozhranie a podporované siete
Sieťová frekvencia 850, 900, 1800, 1900 MHz
Sieťová frekvencia (3G) 2100, 1900, 900, 850, 1700 MHz
Sieťová frekvencia (LTE) 1800, 2600, 2100, 800, 900 MHz
GPRS Áno
EDGE Áno
Podpora 3G (UMTS, WCDMA) Áno
4G/LTE Áno
Áno
Fotoaparát
Počet objektívov zadného fotoaparátu 3
Rozlíšenie hlavného fotoaparátu 16 + 12 + 12 Mpx
f/1.5
Rozlíšenie videozáznamu 3840 x 2160
Počet objektívov predného fotoaparátu 1
Rozlíšenie predného fotoaparátu 10 Mpx (4320 x 2432)
Svetelnosť predného fotoaparátu f/1.9
Funkcie fotoaparátu optický zoom, Bokeh efekt, prisvetľovacia dióda, širokouhlý objektív, automatické ostrenie, nočný režim
Stabilizácia obrazu Optická
Akumulátor
Typ akumulátora Li-Pol
Kapacita akumulátora 3400 mAh
Doba hovoru 1260 min
Vlastnosti baterie Reverzné bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie, Bezdrôtové nabíjanie
Konektivita a rozhranie
USB typ-C
3,5 jack Áno
OTG Áno
Senzory a zabezpečenie
Zabezpečenie Čítačka odtlačkov prstov v displeji, Odomykanie tvárou
Senzory Senzor priblíženia (proximity), Akcelerometer (G-senzor), Barometer, Digitálny kompas, Gyroskop, Hallov senzor, Svetelný senzor, Snímač tepu
Ďalšie parametre
FM rádio Nie
Samsung Galaxy S10
biela farba
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 8.0 cm
Výška balenia 17.0 cm
Hĺbka balenia 5.0 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu