Mlynček na sol´ a čierne korenie RUSSELL HOBBS CLASSICS 23460-56 nerez

výpredaj
Výrobca: RUSSELL HOBBS , Kategória: Mlynčeky
Kód tovaru: RSH2346056

Materiál mlynčeka: nerez
Typ mechanický: elektrický
Značky: RUSSELL HOBBS
výpredaj: Áno

Zistiť dostupnosť

Mlýnek na sůl a pepř RUSSELL HOBBS CLASSICS 23460-56Russell Hobbs CLASSICS 23460-56, nerezová


Buďte štýloví a pozdvihnite stolovanie na vyššiu úroveň! Ozdobte svoj kuchynský stôl elektrickým mlynčekom na soľ a korenie Russell Hobbs CLASSICS 23460-56 v modernom nerezovom dizajne. Získate dokonalú kontrolu nad intenzitou ochucovania a taktiež skvelý doplnok do domácnosti.


Čerstvo namleté korenie


Stlačte tlačidlo, ozve sa zarachotenie keramického drviča a na šťavnatý steak sa znáša jemný závoj korenia, ktorý vonia až k vedľajšiemu stolu. Bez poriadneho mlynčeka na soľ a korenie sa žiadny gurmán neobíde. Jedine čerstvo mleté korenie má totiž výraznú chuť. Pre milovníkov štýlových kúskov a moderny predstavujeme jedinečný mlynček na soľ a korenie Russell Hobbs CLASSICS 23460-56. Doprajte si viac a dodajte spoločnému stolovaniu šmrnc!


Jemné i hrubé mletie


Elegantná sada mlynčekov Russell Hobbs CLASSICS vám prináša skvelú kontrolu nad tým, koľko soli, čierneho korenia alebo iného dochucovadla použijete do vášho jedla. Rovnako ako zrniečkami korenia a kryštálikmi soli, ich môžete naplniť bylinkami, sušeným korením a ochutiť tak svoje obľúbené jedlo ešte lepšie. Veľkou výhodou je, že sa vďaka keramickému systému mletia skvelo prispôsobia jemnému aj hrubému mletiu, a vy tak získate vždy chuťovo vyvážený pokrm.


Sada mlynčekov v elegantnom dizajne!

 


Podsvietenie pre dokonalú kontrolu


Základňa aj telo sú vyrobené z brúsenej nerezovej ocele. Ergonomický dizajn skvelo padne do ruky a jednoduchšie sa používa. Efektívnou a zároveň veľmi praktickou funkciou je osvetlenie v spodnej časti, ktoré sa rozsvieti v momente, keď mlynček používate. Získate tak dokonalý prehľad o tom, ako moc svoje jedlá dochucujete. Vzhľadom k dizajnovému spracovaniu je možné túto luxusnú sadu použiť taktiež ako pekný darček, ktorý poteší každú domácnosť.


Mlýnek na sůl a pepř RUSSELL HOBBS CLASSICS 23460-56

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ mechanický elektrický
Materiál mlynčeka nerez
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 6.0 cm
Výška výrobku 21.5 cm
Hĺbka výrobku 11.6 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 24.5 cm
Výška balenia 7.0 cm
Hĺbka balenia 13.3 cm
Váha balenia 0.8 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu