Minútka EMOS TP202 (315849)

Výrobca: EMOS , Kategória: Minútky
Kód tovaru: BEN2605004000

Kuchynská minútka digitálná
Varenie je záležitosť veľmi presná a vyžaduje maximálnu pozornosť. Jednotlivé úkony potrebujú ten správny čas a preto vám ponúkame EMOS TP202 – digitálnu kuchynskú...

Zistiť dostupnosť

EMOS TP202, černá


Zapomeňte na připálené hrnce, vysušené maso a na uhel spálenou pizzu či dezert. Při vaření ve své vlastní kuchyni si nastavte praktickou minutku od společnosti EMOS a mějte jistotu, že nikdy nezapomenete na to, že máte jídlo na plotně nebo v troubě.


Za pomoci jednoduchého tlačítkového ovládání si navolte požadované minuty a vteřiny, po jejichž vypršení se ozve akustický signál. Pro potvrzení stiskněte tlačítko start, které zároveň slouží i pro zastavení minutky a utišení zvuku.

Kuchynská minútka digitálná
Varenie je záležitosť veľmi presná a vyžaduje maximálnu pozornosť. Jednotlivé úkony potrebujú ten správny čas a preto vám ponúkame EMOS TP202 – digitálnu kuchynskú minútku. Pomocou nej bude príprava jedla na vysokej úrovni. Táto digitálna kuchynská minútka je vyhotovená vo veľmi tenkom dizajne. Disponuje magnetom, pomocou ktorého si ju môžete pripevniť kdekoľvek na železný povrch. Je prehľadná, číslice sú veľké. Umožňuje buď odpočet času, kedy sa jedná o odpočítavanie od 99 min. 59 sekúnd. Tiež je k dispozícii funkcia stopiek. Ovládanie je jednoduché a k dispozícii máte aj pamäť na posledné nastavené hodnoty.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 315849
Ďalšie parametre
Farba čierná
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 1.2 cm
Výška balenia 14.5 cm
Hĺbka balenia 8.5 cm
Váha balenia 0.0 kg
Více informací Méně informací