Mikrofón HyperX QuadCast S (HMIQ1S-XX-RG/G) čierny

Výrobca: HyperX , Kategória: Mikrofóny
Kód tovaru: KINHMIQ1SXXRGG

Citlivosť mikrofónu: 36 dB (-)
Dĺžka kábla: 3 m
Pripojenie: USB
Frekvenčný rozsah do: 20000 Hz
Frekvenčný rozsah od: 20 Hz
Typ mikrofónu: k PC
Typ mikrofónu: herné
Značky: HyperX

Zistiť dostupnosť

HyperX QuadCast S, čierna


Ak hľadáte prémiový mikrofón do vášho štúdia alebo streamovacieho setupu a chcete to najlepšie, nemali by ste prehliadnuť nový model kondenzátorového mikrofónu od spoločnosti HyperX s názvom QuadCast S. Kvalitné materiály a precízne spracovanie sú zárukou dlhej životnosti mikrofónu aj pri dennom používaní. Štýlové RGB podsvietenie s dynamickými efektmi, ktoré môžete upravovať v sprievodnom softvéri HyperX NGENUITY, dodajú vášmu streamu alebo zostave patričný štýl a nádych luxusu. LED ukazovatele rýchlo zobrazujú stav mikrofónu a jednoduchým kliknutím na vrch ho môžete stlmiť a predísť tak nepríjemným situáciám, v ktorých by niekto počul niečo, čo by nemal. Špeciálny antivibračný držiak, dodávaný ako príslušenstvo k mikrofónu, spoľahlivo odhluční nežiaduce zvuky alebo nechcené ťuknutie o mikrofón. Certifikácia značkami Discord a TeamSpeak™ zaisťuje spoľahlivú kompatibilitu a vy tak získate istotu spoľahlivého používania bez nudného nastavovania.


Nenahraditeľná výbava každého streamera


Trojica kondenzátorových mikrofónov s veľkosťou 14 mm sa stará o dokonalé zaznamenanie každého tónu vášho hlasu. Frekvenčná charakteristika 20 Hz až 20 kHz znamená dostatok pásma pre pokrytie všetkých zvukových frekvencií. Citlivosť mikrofónov sa zastavila na hodnote -36 dB (merané pri 1 kHz) a spoločne s vzorkovou/bitovou rýchlosťou 48 kHz/16-bit zaisťujú čisté zvukové podanie a kvalitný prenos signálu do počítača. Mikrofón ponúka nastavenie hneď 4 smerových charakteristík (stereo, všesmerová, kardioidná a obojsmerná) pre ideálne nastavenie snímaného zvukového poľa. Citlivosť mikrofónu si môžete ľahko nastaviť otočením posuvného voliča na spodnej strane.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Štýlové RGB podsvietenie s dynamickými efektmi a možnosťou upravenia
  • Trojica kondenzátorových 14 mm mikrofónov a samostatné nastavenie citlivosti
  • Frekvenčná charakteristika 20 Hz až 20 kHz s citlivosťou -36 dB
  • Možnosť voľby medzi 4 prednastavenými smerovými charakteristikami
  • Certifikácia Discord a TeamSpeak™ pre spoľahlivý prenos zvuku
  • Integrovaný pop filter antivibračný stojan pre ničím nerušený zvuk
  • Kompatibilný s počítačom aj hernými konzolami

 


Staňte sa profesionálnym streamerom vďaka prémiovému RGB mikrofónu.
 


Len vy určujete smer


Vyberte si jednu zo štyroch dostupných smerových charakteristík a optimalizujte nastavenie mikrofónu pre vaše potreby. Na výber máte medzi stereo záznamom, všesmerovým nastavením, kardioidným kruhom alebo obojsmerným záznamom.


 
 


Priaznivci podsvietenia si prídu na svoje


Zlaďte svoj mikrofón so zvyškom hernej zostavy. S voliteľným RGB podsvietením s dynamickými efektmi môžete cez sprievodný softvér HyperX NGENUITY meniť nastavenie podsvietenia podľa ľubovôle.

 


Špeciálny antivibračný držiak pre väčší komfort poslucháčov


Vstavaný pop filter v mikrofóne a špeciálny antivibračný držiak majú za následok potlačenie neúmyselných zvukov a nárazov, ktoré by mohli poslucháčovi znepríjemniť počúvanie vášho vysielania. Mikrofón môžete navyše pohodlne umiestniť na stojan vďaka adaptéru držiaka s veľkosťou závitu 3/8" a 5/8".

 


Predíďte nepríjemným trapasom


Vrchná strana mikrofónu obsahuje dotykové tlačidlo, ktorým rýchlo stlmíte mikrofón (tap-to-mute). Zapnutie alebo vypnutie môžete sledovať na LED podsvietení mikrofónu. Ak svetlo svieti, máte mikrofón zapnutý a obrátene.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber HMIQ1S-XX-RG/G
Ďalšie parametre
Typ mikrofónu k PC, herné
Frekvenčný rozsah od 20 Hz
Frekvenčný rozsah do 20000 Hz
Citlivosť mikrofónu 36 dB (-)
Dĺžka kábla 3 m
Pripojenie USB
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 29.0 cm
Výška balenia 11.5 cm
Hĺbka balenia 16.3 cm
Váha balenia 1.0 kg
Více informací Méně informací