Meteorologická stanica EMOS E0305C + darček sivá/biela

výpredaj
Výrobca: EMOS , Kategória: Meteostanice a digitálne teplomery
Kód tovaru: BENE0305

Meteorologická stanica, možnosť umiestnenia na stenu, modro podsvietený displej, predpoveď počasia, vnútorná/vonkajšia teplota i vlhkosť, čidlo súčasťou balenia (1× vstavané + 1× bezdrôtové),...

Zistiť dostupnosť

EMOS E0305, šedá/stříbrná

Meteorologická stanice od společnosti Emos vás zaujme snadným nastavením, přehledným displejem a spoustou užitečných informací, které se vám budou hodit předtím, než ráno odejdete do práce nebo do školy. Na modře podsvíceném displeji naleznete informace o aktuálním datu a čase, abyste již nikdy nepřišli pozdě na schůzku. Samozřejmě nechybí ani aktuální vnitřní a vnější teplota a vlhkost, stejně jako údaje o maximální a minimální naměřené teplotě v interiéru i za oknem.

Někdy však nestačí mít pouze aktuální přehled. Pokud se chystáte na celodenní výlet, jistě oceníte funkci krátkodobé předpovědi počasí, která se prostřednictvím animovaných ikon také zobrazuje na displeji a prozradí vám, jaké počasí bude v následujících hodinách.

EMOS E0305, sivá/strieborná

Meteorologická stanica od spoločnosti Emos vás zaujme jednoduchým nastavením, prehľadným displejom a množstvom užitočných informácií, ktoré sa vám budú hodiť skôr, ako ráno odídete do práce alebo do školy. Na modro podsvietenom displeji nájdete informácie o aktuálnom dátume a čase, aby ste už nikdy neprišli neskoro na schôdzku. Samozrejme, nechýba ani aktuálna vnútorná a vonkajšia teplota a vlhkosť, rovnako ako údaje o maximálnej a minimálnej nameranej teplote v interiéri aj za oknom.

Niekedy však nestačí mať iba aktuálny prehľad. Ak sa chystáte na celodenný výlet, iste oceníte funkciu krátkodobej predpovede počasia, ktorá sa prostredníctvom animovaných ikon tiež zobrazuje na displeji a prezradí vám, aké počasie bude v nasledujúcich hodinách.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Hlavná jednotka a jej funkcie
LED displej
Teplota vnútorná i vonkajšia
Nie
Áno
Predpoveď počasia Áno
Vlhkosť vzduchu vonkajšia, vnútorná
Možnosť umiestnenia na stenu Áno
Prídavný senzor
Bezdrôtový prenos zo senzoru Áno
Dosah senzoru v otvorenom priestore 30 m
Max. počet ext. senzorov 3
Informácie o čase
Áno
Áno
Áno
Čas riadený radiovým signálom DCF 77 Áno
Ďalšie parametre
Typ meteostanice dizajnová
strieborná, šedá
Dátum Áno
Kalendár Áno
Čítačka pamäťových kariet Nie
Nie
Napájanie batéria AAA, batéria AA
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 18.5 cm
Hĺbka výrobku 6.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 15.5 cm
Výška balenia 22.5 cm
Hĺbka balenia 11.7 cm
Váha balenia 0.7 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu