Zbavte sa chĺpkov na dlhší čas s Philips IPL Lumea a zárukou 90 dní na vrátenie peňazí

Dajte zbohom žiletkám a bolestivým depiláciám. Presvedčte sa o výhodách epilácie s IPL epilátormi Philips, ku ktorým teraz navyše získate záruku na vrátenie peňazí.
Dokonale hladké nohy nemusíte mať iba v lete! Epilátory sa postarajú o to, aby na vašej koži nebol ani chĺpok, a to rýchlo a bezbolestne. Intenzívne svetlo prenikne až ku korienkom chĺpkov, ktoré postupne zoslabnú, vypadnú a ďalší rast sa spomalí. Nemusíte sa báť, epilátory vyvíjali aj dermatológovia, celé ošetrenie je teda bezpečné. S káblom aj bez kábla sa môžete zbaviť od chĺpkov na nohách až po nežiadúce chĺpky na tvári. A navyše to nemusíte opakovať každý týždeň, pocit hladkosti si môžete užívať až 12 mesiacov.

Vyskúšajte ho na vlastnej koži! Kúpte si jeden z vybraných epilátorov Philips Lumea IPL práve teraz a získate záruku 90 dní na vrátenie peňazí.


Chcem získať záruku vrátenia peňazí!
1. Kúpte si jeden z vybraných IPL epilátorov Philips Lumea v čase konania akcie.
2. Zaregistrujte sa na stránkach https://www.philips.sk/myphilips najneskôr do 21 dní od nákupu.
3. Najneskôr do 90 dní odo dňa nákupu vyplňte žiadosť o vrátení výrobku s formulárom na https://www.philips.sk/c-e/mbg. Iný spôsob vrátenia nie je možný, výrobok sa nedá vrátiť priamo.  
4. Vrátiť môžete iba poriadne vyčistený, nepoškodený epilátor v pôvodnom obale so všetkými doplnkami a s kópiou dokladu o nákupe.
5. Žiadosť o vrátenie výrobku je treba pre objednanie odvozu výrobku odoslať najneskôr do 90 dní od dátumu nákupu.
6. Jedna osoba môže vrátiť iba jeden výrobok.
7. Viac informácií a kompletné pravidlá nájdete na stránkach značky.

Akcia trvá do 29. 2. 2024.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: