Varte s Tefalom! Kúpte si produkty Tefal v min. hodnote 100 € a vyberte si darček

Letná sezóna je ako stvorená na to, aby ste si užili pestrofarebné varenie v kuchyni. Zužitkujte dary zo záhradky, veď láska prechádza cez žalúdok!  
 
Nadýchané a vláčne cesto, napríklad na taký ríbezľový koláč, vám pripraví kuchynský robot Tefal Wizzo QB319838. Má nerezovú misu s objemom 4 l, príkon 1 000 W, 7 rýchlostí a predovšetkým planetárny systém miešania, ktorý sa postará o to, aby sa na okrajoch misy nezachytávali žiadne suroviny. Ak máte chuť na niečo sviežejšie, vyskúšajte smoothie plné šťavnatých vônímixéra Tefal PERFECTMIX + BL811D38. Zvládne drvenie orechov, mixovanie horúcich polievok a dokonca vám naservíruje skvelú ľadovú triešť! Zaujíma vás skôr revolúcia v panviciach? Tak mrknite na našu ponuku panvíc Tefal s 3 inovatívnymi technológiami, ktoré zaručujú perfektné výsledky! Nepriľnavý povrch je odolný proti poškriabaniu a bol navrhnutý tak, aby odolal extrémnemu vareniu na dlhodobý výkon. Indikátor Thermo-SignalTM očervenie, keď je správny čas na začatie varenia a vylepšená indukčná technológia Thermo-FusionTM+ zase zaistí rovnomerné rozloženie tepla.

Nakúpte teraz produkty Tefal za minimálne 100 € a vyberte si svoj darček – kuchynský nôž Tefal alebo balenie 3 produktov Rio Mare (Rio Mare Insalatissime so šošovicou, Rio Mare Tuniakový steak v olivovom oleji a Rio Mare Tuniakový steak v olivovom oleji s citrónom a čiernym korením).

Ako získať darček?  
1. Kúpte si produkt/y značky Tefal v min. hodnote 100 € v čase konania akcie.
2. Vyplňte registračný formulár na tejto stránke. Nahrajte účtenku/y (max. 3 ks), doplňte informáciu o mieste nákupu (môže byť iné pre každú účtenku) a adresu, na ktorú si prajete nechať poslať darček. Ak ste kúpili iba jeden alebo dva výrobky, vyberte možnosť „Mám iba jednu alebo dve účtenky“ a v ďalšom kroku nahrajte jednu účtenku 3x.
V súlade s pravidlami akcie máte nárok na 1 darček – nôž Tefal alebo balenie 3 produktov Rio Mare.
4. Po odoslaní formulára vám príde e-mail, v ktorom skontrolujete registračné údaje a potvrdíte ho. Bez tohto potvrdenia sa vaša požiadavka za 24 hodín vymaže.
5. Vami vybraný darček pošleme do 14 dní od získania vašej požiadavky.

Ponuka platí do 31. 8. 2021 alebo do vydania zásob darčekov.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: