Darček k vybraným teplovzdušným fritézam Tefal

Tešíte sa na varenie a pečenie vianočných maškŕt? Ušetrite si čas aj miesto v kuchyni a zdravo fritujte, grilujte či varte v pare s teplovzdušnými fritézami Tefal, ktoré zvládnu všetky jedlá pripraviť samé a s minimom tuku.
K nákupu vybraných teplovzdušných fritéz Tefal teraz navyše získate darček – dvojstranné strúhadlo Tefal Ingenio 2 v 1.

Ktorú fritézu si vybrať? Na Vianoce sa zíde veľká rodina? Teplovzdušná fritéza Tefal Easy Fry & Gril XXL EY801D15 pripraví chrumkavé a dozlata opečené jedlá s minimom tuku až pre 8 osôb. Teplovzdušná fritéza Tefal FW501815 Easy Fry Oven & Grill zvládne zdravšie fritovanie, pečenie aj smaženie, a teplovzdušná fritéza Tefal FW201815 Easy Fry & Steam 3 v 1 dokáže pripraviť mnohé pochúťky aj na pare. A napr. teplovzdušná fritéza Tefal ActiFry Genius XL 2 in 1 YV970815? To je génius v kuchyni, celé menu pripraví za krátky čas.

Ako získať darček?
1. Kúpte si vybranú teplovzdušnú fritézu Tefal v čase konania akcie.
2. Zaregistrujte sa na webových stránkach značky. K registrácii doložte kópiu alebo fotku dokladu o kúpe s dátumom a miestom zakúpenia.
3. Po odoslaní registrácie vám príde potvrdzovací email, v ktorom si skontrolujte vami zadané údaje. Bez potvrdenia emailu sa žiadosť do 24 h zruší.
4. Hotovo! Darček bude odoslaný do 14 dní od prijatia vašej žiadosti.
5. Počet darčekov je obmedzený na max. 500 ks, po ich vydaní bude akcia ukončená.
6. Viac informácií o akcii a úplné pravidlá nájdete na webových stránkach značky.

Akcia trvá od 28. 11. 2022 do 30. 6. 2023 alebo do vydania zásob darčeka.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: