Doprajte si gurmánske zážitky s grilmi Tefal Optigrill a získajte súpravu kuchynských nožov Tefal ako darček

Grilovacia sezóna je tu, vy si ale môžete na grilovaných dobrotách pochutnávať po celý rok.  S Elektrickými grilmi Optigrill pripravíte vynikajúcu zeleninu, syry i mäso, a navyše získate súpravu 4 kuchynských nožov Tefal Essential K2214S75 ako darček!

Priamo šéfkuchár Ondřej Slanina odporúča gril Tefal GC760D30 Optigrill XL s nepriľnavým povrchom a 16 automatickými programami. Gril je neuveriteľne kompaktný, takže si jedlo ugrilujete kedykoľvek a kdekoľvek, no a pomáhať vám bude asistent grilovania Gril Tefal Optigrill+ XL GC722834 sa pýši technológiou automatického senzoru grilovania. Tá prispôsobí teplotu a čas pre ten najlepší výsledok. Skvelou voľbou bude aj gril Tefal Optigrill+ GC712834, vďaka jeho senzoru hrúbky si vždy pochutnáte na absolútne fantastických steakoch!


Ako získam darček?
1. Kúpte si vybraný gril Tefal Optigrill v čase konania akcie.
2. Zaregistrujte sa na tejto stránke, priložte kópiu alebo fotografiu dokladu o kúpe, vyplňte informácie o mieste nákupu a adresu, na ktorú si želáte nechať doručiť darček.
3. Po odoslaní registračného formulára vám príde potvrdzujúci e-mail, ktorý je nutné potvrdiť do 24 hodín, inak sa požiadavka vymaže.
4. Darček bude odoslaný do 14 dní od prijatia vašej požiadavky.
5. Počet darčekov je obmedzený, viac informácií a úplné pravidlá akcie nájdete na stránkach akcie.

Akcia trvá od 2. 5. do 31. 12. 2022 alebo do vydania zásob darčekov.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: