Tyčové vysávače Rowenta teraz s 20 % zľavou!

Tyčové vysávače si získavajú čoraz väčšiu obľubu. Sú ľahké, výkonné a vždy poruke. Objavte jednoduché upratovanie s tyčovými vysávačmi Rowenta, ktoré teraz navyše kúpite s 20 % zľavou!

Bezdrôtový tyčový vysávač Rowenta RH20C7WO X-FORCE FLEX 9.60 Auto Animal AQUA vám zjednoduší každodenné upratovanie. S výkonným sacím výkonom až 100 air wattov, ktorý ešte zvýši funkcia Boost, sa tento vysávač ľahko vyrovná aj s veľmi znečistenými priestormi. Vďaka vyberateľnej Li-Ion batérii má výdrž až 45 minút, čo vystačí na povysávanie celého domu. Ponúka však aj účinné vytieranie. Kompaktná hubice AQUA s funkciou zastavenia vody vyčistí podlahu aj vlhkým spôsobom. Štíhla a ľahká konštrukcia zaistí pohodlné ovládanie. Má iba 2 kg, takže sa s ním ľahko manévruje okolo nábytku a pod ním. A pomôže vám aj 1,1 kg ručný vysávač.

Vysávač Rowenta RH99G1WO X-FORCE FLEX 159.60 Auto AQUA sa vďaka inteligentnej funkcii AUTO dokáže automaticky prispôsobiť rôznym povrchom a typom nečistôt. Rozpozná dĺžku vlasov na koberci a upraví otáčanie kefy pre optimálny výsledok. Ohybná trubica Flex dosiahne aj pod nízky nábytok a univerzálna hlavica Deep Power s LED osvetlením odhalí aj najjemnejší prach.

Ako získam 20 % zľavu?

  1. Kúpte si vybraný tyčový vysávač Rowenta v čase konania akcie.
  2. V prvom kroku nákupného košíka kliknite na „Uplatniť zľavový kód“ a vložte do políčka zľavový kód 23ROWTVYS20 a dokončite objednávku.
  3. Viac o uplatnení zľavových kódov nájdete TU.

Akcia trvá od 20. 11. 2023 do 3. 12. 2023 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: