Rowenta s darčekom

Oslnivý účes ako od kaderníka si teraz môžete vytvoriť aj doma, a to vďaka vybraným produktom Rowenta Ultimate Experience a parádnemu darčeku!

Všetky dobre vieme, že s dokonalým účesom sa zobudiť, bohužiaľ, nedá. A na to sú tu perfektné produkty Rowenta Ultimate Experience! Vytvorte si účes podľa svojich predstávrotačnou kulmou Rowenta Ultimate Experience3 kefami na každý typ vlasov. Kulma bude robiť spoločníčku neskonalému fénu Rowenta Ultimate Experience Scalp Care, ktorý vám okrem vyfénovania vlasov dopraje aj revitalizačnú masáž pokožky, vďaka ktorej bude vaša korunka krásy zdravšia. Ak si robíte podobný účes každý deň, iste oceníte funkciu Smart Memory, ktorá si zapamätá vaše posledné nastavenia. Hovoríme o féne Rowenta Ultimate Experience CV9820F0 s výkonným a odolným BLDC motorom. S fénmi od Rowenty sa nemusíte báť poškodenia vlasov, doprajú vám totiž luxusnú starostlivosť. Vaše vlasy budú ako v bavlnke aj so žehličkou na vlasy Rowenta Ultimate Experience SF8210F0, ak teda plánujete očariť aj precízne rovným a elegantným účesom. Ale vlastne vám ich aj navlní a aj natočí. Teplotu si s ňou nastavíte presne a nahreje sa už do 25 sekúnd! A že sa o vás Rowenta postará dokonale, vám dokáže aj tým, že ku kúpe vybraných produktov Ultimate Experience získate po registrácii darček.

Môžete si vybrať z dvoch darčekov: zastrihávač fúzov Rowenta Forever Sharp TN6010F5 pre vašu polovičku alebo žehlička na vlasy Rowenta For Elite Touch-UP&GO Straightener SF1312F0.  

Ako získať darček k vybraným produktom Rowenta?
1. Kúpte si vybraný model v čase konania akcie.
2. Vyplňte registračný formulár a všetky potrebné informácie (screen alebo fotku dokladu o kúpe, kontaktné údaje, adresu na poslanie darčeka a pod.).
3. Príde vám potvrdzujúci mail, skontrolujte zadané údaje a potvrďte ho. Bez potvrdenia sa požiadavka zmaže za 24 hodín.
4. Darček bude odoslaný do 14 dní od získania vašej požiadavky.
5. Úplné pravidlá akcie nájdete na stránkach značky.


Pozor, počet darčekov je obmedzený, tak si to nenechajte ujsť! Akcia platí od 1. 7. 2021 do 31. 12. 2022 alebo do vyčerpania zásob.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: