Testujte ostošesť! Ku kefkám Philips Sonicare získate záruku vrátenia peňazí 90 dní

Poznáte to…keď sa usmievate, hneď máte krajší deň.Netreba vám na to ani špeciálny dôvod. Úprimný úsmev vie jednoducho zlepšiť náladu.Aby bol ešte žiarivejší,potrebujete na to tie správne produkty. Aké? Predsasonické kefky Philips Sonicare so zárukou vrátenia peňazí na 90 dní!

Vďakapredĺženej zárukesi môžete vyskúšať, ktorú chcete.Sonická technológiaje vhodná aj pre tých, ktorí nosia strojček na zuby, korunky alebo fazety. Napríklad Philips Sonicare DiamondClean je vybavenýpiatimi režimami,aby ste si mohli vybrať ten, ktorý vám bude vyhovovať najviac. Bojujete soškvrnami na zuboch?Aj s tým vám pomôže. Určite oceníte ajpraktické príslušenstvo– na cestách kefku dobijete s elegantným puzdrom,doma vám na to poslúžištýlový pohár.A akú má kefka výdrž?Na jedno nabitievydrží ajdva týždne!

Vraví sa, že „za skúšku človek nič nedá“. Tak neváhajte a vyskúšajte si ktorúkoľvek sonickú kefkučiústnu sprchu Philips Sonicare úplne zadarmo! 

Čo mám urobiť?

1. Kúpte si výrobok v čase trvania akcie.

2. Zaregistrujte sa najneskôr do 30 dní od nákupu na stránkach výrobcu.  

3. Výrobok je možné vrátiť iba nepoškodený, v pôvodnom obale, so všetkými doplnkami a s kópiou dokladu o nákupe. Výrobok nie je možné vrátiť v predajni.

Akcia trvá do 31. 12. 2022.

 

Táto akcia sa nedá kombinovať s akciou Sonicare for Kids a plyšovým Sprakly zadarmo.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: