Vyskúšajte produkty starostlivosti o deti Philips Avent, teraz so zárukou 60 dní na vrátenie peňazí

Pre dieťatko je najdôležitejšie, aby bolo v bezpečí, zdravé a spokojné. Detské pestúnky Philips Avent sú skvelými pomocníkmi v starostlivosti o dieťa, ktoré teraz kúpite so zárukou 60 dní na vrátenie peňazí.

Buďte svojmu dieťatku nablízku, aj keď v inej izbe. Napr. detské elektronické pestúnky Philips Avent SCD715/52Philips Avent SCD502/26 postrážia dieťatko celý deň i noc. Môžete ho na diaľku utíšiť a prístroj vás automaticky upozorní na slabé batérie či slabý signál.
Ak chcete mať s bábätkom aj vizuálne spojenie, vyberte si napr. elektronickú pestúnku Philips Avent SCD923/26 s Full HD displejom a dosahom až 400 m alebo elektronickú pestúnku Philips Avent SCD835/52, ktorá dieťa postráži aj vonku a zaspieva mu nejednu uspávanku.

Ako získam záruku 60 dní?

  1. Kúpte si vybraný produkt Philips Avent v čase konania akcie.
  2. Zaregistrujte ho najneskôr do 30 dní odo dňa nákupu na www.philips.sk/myphilips.
  3. V prípade vrátenia výrobku kontaktujte zákaznícku podporu za účelom vrátenia výrobku najneskôr do 60 dní odo dňa nákupu (vrátane).
  4. Výrobok musí byť vrátený čistý, v nepoškodenom obale so všetkým príslušenstvom a kópiou dokladu o kúpe.
  5. Do 15 dní príde zákazníkovi email s potvrdením o ponechaní výrobku v spoločnosti. S potvrdením a dokladom o kúpe bude suma za nákup zákazníkovi vyplatená v predajni, kde tovar zakúpil.
  6. Viac o akcii a úplné pravidlá akcie nájdete na webových stránkach značky.
Akcia platí od 30. 1. 2023 do 31. 12. 2023 alebo do odvolania.
Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: