Užite si predĺženú záruku na vybrané produkty osobnej starostlivosti od Philips

Venovať sa sebe je dôležité. Všetci sa chceme páčiť samým sebe, ale aj ostatným, no nie? A preto je rovnako dôležité vybrať si na skrášľovanie tých správnych pomocníkov od Philips. Taký fén Philips DryCare Prestige sa bude svedomite starať o vaše vlasy a dodá im takú starostlivosť, akú si zaslúžia. IPS epilátory Philips Lumea zaistia dokonale hladkú pokožku nádherný účes vám vytvorí kulma na kučery Philips StyleCare. To však nie je ani zďaleka všetko! Ponuka produktov osobnej starostlivosti značky Philips je rozmanitá, tak si ju poriadne popozerajte. A radíme vám urobiť to hneď, pretože k vybraným produktom osobnej starostlivosti Philips teraz získate predĺženú záruku o 1 rok.  

Ako získať predĺženú záruku?

  1. Kúpte si vybraný produkt osobnej starostlivosti Philips v čase konania akcie.
  2. Zaregistrujte svoj nákup na stránkach Philips.
  3. Po registrácii produktu v My Philips získate e-mail potvrdzujúci predĺženú záruku obsahujúcu aj číslo zmluvy o predĺženej záruke. Tento e-mail spolu s dokladom o kúpe odporúčame nahrať do účtu My Philips, aby ste ich mali kedykoľvek poruke.
  4. Pro uplatnení práva na opravu výrobku stačí navštíviť jedno z autorizovaných servisných stredísk alebo kontaktovať priamo spoločnosť Philips.
  5. Viac informácií a úplné pravidlá akcie nájdete na stránkach Philips.

Akcia platí do 31. 12. 2022 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: