Obľúbené epilátory Philips IPL Lumea teraz so zárukou 90 dní na vrátenie peňazí

Dlhodobé výsledky sú nedoceniteľné. Ako ich však dosiahnuť? Predsa s legendárnymi epilátormi Philips Lumea! Užite si hladkú a hebkú pokožku bez chĺpkov, ktorá vydrží neuveriteľne dlho (až 6 mesiacov!). Svetelná technológia IPL zaistí prirodzené vypadnutie chĺpkov bezbolestne už za pár minút. Navyše výrazne spomalí ich ďalší rast, takže túto procedúru budete absolvovať čím ďalej, tým menej často. K dispozícii máte aj bezplatnú aplikáciu Lumea, v ktorej nájdete množstvo užitočných tipov. Je to jednoducho hotová revolúcia v boji proti chĺpkom!

Ale to ešte nie je všetko! K obľúbeným epilátorom Philips Lumea teraz môžete získať záruku 90 dní na vrátenie peňazí zadarmo. Ako na to?

  1. Kúpte si ktorýkoľvek z epilátorov Philips IPL Lumea v čase konania akcie.
  2. Do 21 dní odo dňa nákupu zaregistrujte výrobok na stránkach www.philips.sk/myphilips.
  3. Najneskôr do 90 dní odo dňa nákupu vyplňte žiadosť o vrátenie výrobku s formulárom na www.philips.sk/c-e/mbg. Iný spôsob vrátenia nie je možný.
  4. Výrobok je možné vrátiť iba dobre vyčistený, nepoškodený, v pôvodnom obale, so všetkými doplnkami a s kópiou dokladu o nákupe.

 

Ponuka platí od 1. 4. do 30. 6. 2021 alebo do ukončenia registrácií! Viac informácií o akcii a úplné pravidlá nájdete na stránkach výrobcu.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: